Nata e parė e martesės, nė burg


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Nata e parė e martesės, nė burg

  Receta Gatimi  Harry e Claire Arnold janė arrestuar nė ditėn e kurorėzimit tė tyre pėr shkak tė dehjes.

  Njė ēift i ri britanik, nė vend tė krevatit tė pėrbashkėt, natėn e parė tė martesės sė tyre e kanė kaluar prapa hekurave tė burgut. Harry e Claire Arnold janė arrestuar nė ditėn e kurorėzimit tė tyre pėr shkak tė dehjes. Bashkėshortėt e rinj e kanė festuar kurorėzimin e tyre nė prani tė miqve dhe familjes nė njė klub para se tė shkonin pėr “ushqimin e parė martesor” nė njė lokal tė afėrm.

  Mirėpo gjithcka ka filluar tė shkoj mbrapsht kur njė roje nė stacionin e autobusit e ka lutur ēiftin, i cili po priste autobusin pėr t’u kthyer nė shtėpi, qė tė shuajnė cigaret e tyre dhe ata kanė rezistuar. Pas pak kohe, nė vend tė ngjarjes ka arritur edhe policia, e cila e ka arrestuar Harryn 43- vjeēar dhe Clairen 34-vjeēare, si dhe i ka dėrguar nė stacion lokal policor nė Durham.

  Tė porsamartuarve nuk u ka pėlqyer aspak kjo punė. “Kam qarė me zemer e shpirtit”, e ka komentuar rastin e porsamartuara, zonja Arnold.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  E paskan nisur mire fare diten e pare te marteses kto........

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  shum mire se atje tani kan ca te bejen

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Paskan kaluar nje nate te vecante martese.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-01-2013, 05:07 PM
 2. Burri "perdhunon" gruan naten e pare te marteses!
  Nga erinda nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 05-05-2012, 10:14 AM
 3. Venecia, nata finale e festivalit tė filmit
  Nga vaaldr1n nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-09-2011, 02:56 PM
 4. Nata e fundit ne tirane
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-07-2011, 01:12 PM
 5. Nata e Bardhė, kėngė partizane dhe pėrqafime publike
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2007, 04:52 PM