Aksident nė autostradėn Tiranė- Durrės. Vdesin bashkėshortėt


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Aksident nė autostradėn Tiranė- Durrės. Vdesin bashkėshortėt

  Receta Gatimi  Pėrgjaket sėrish autostrada Tiranė-Durrės. Njė ēift bashkėshortėsh kanė humbur jetėn mėngjesin e sotėm pasi makina me tė cilėn ata udhėtonin doli nga rruga.
  Viktimat janė Altin Dervishi, 33 vjeē, drejtues i automjetit dhe bashkėshortja e tij Valmira Dervishi 25 vjeē.

  Policia bėn me dije se shkak pėr aksidentin ėshtė bėrė shpejtėsia e madhe e makinės.

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Po mire keta nuk vene mend ndonjehere? Po ec tamam dhe me kujdes e sidomos kur behet fjale per kete rruge ku viktimat dhe aksidentet kane qene te shumta.

  Keq me vjen por kur ata se duan vete jeten e tyre ca te bejme ne.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-11-2009, 09:50 PM
 2. Durrės, aksident rrugor, vdes kalimtarja
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 01:42 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-09-2009, 01:15 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 11:46 AM
 5. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 02:27 PM