I dėshpėruar nė dashuri bėn alarme tė rreme pėr bomba


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  I dėshpėruar nė dashuri bėn alarme tė rreme pėr bomba

  Receta Gatimi  Njė izraelit i ri tė cilėn e ka lėnė e dashura e tij ruse, i ėshtė hakmarrė ashtu qė, nė emėr tė saj, ka dėrguar alarme tė rreme pėr bomba nė aeroportin e qytetit Omsk, nė Siberi, dhe pėr kėtė shkak trafiku i atjeshėm ka qenė pėr disa orė rresht i paralizuar.
  I riu 20-vjeēar, ka dėrguar kėrcėnimet e tij mė 6 dhe 7 gusht nėpėrmes internetit, shkruajnė gazetat ditore izraelite tė premtes. Hulumtimi i kryer nė Rusi ka dėshmuar se vajza nuk ka pasur asnjė lidhje me alarmimet e rreme.

  Njėsiti special izraelit pėr luftė kundėr krimit online ka arrestuar djaloshin me prejardhje nga qyteti rus Omsk i cili ka pranuar se incidentin e ka bėrė si shkak i dėshpėrimit nė dashuri.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e olindo
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Vendndodhja
  london
  Postime
  27
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ndodh dhe keshtu

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  shume interesante kio

 4. #4
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Une do ti sugjeroja ketij ato rrobat e banjos qe kur futesh ne uje
  del pa gje

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Goxha zgjidhje paska gjetur.

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  keta skan cafar te bejne

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. KUJDES!!! Flamuri i rremė po qarkullon gjithandej!
  Nga vaaldr1n nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-11-2012, 06:30 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 03:58 PM
 3. Shqiptari i dėshpėruar e quan Zvicrėn “shtet racist”
  Nga Erinaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 05-01-2011, 10:00 PM
 4. Dy sulme me bomba nė Greqi
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-09-2009, 07:42 PM
 5. Eliza e deshperuar
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-07-2009, 12:36 AM