Vozit mė shpejt se 245 kilometra nė orė nė autostradė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Vozit mė shpejt se 245 kilometra nė orė nė autostradė

  Receta Gatimi  Njė tregtar aksionesh ka vozitur automjetin e tij Ferrari me shpejtėsi mė tė madhe se 245 kilometra nė orė nė njė autostradė tė Francės, ka njoftuar xhandarmeria franceze.
  Vozitėsi 44 vjeēar ėshtė me prejardhje nga Belgjika, derisa ishte nisur nga Zvicra pėr nė Luksemburg. Pėr kėtė shpejtėsi ai ėshtė dashur tė paguajė dėnimin prej 750 eurosh, derisa i ėshtė konfiskuar automjeti me vlerė rreth 200.000 euro.

  Shpejtėsia maksimale e Ferrarit tė tij ėshtė 320 kilometra nė orė. Kundėrvajtėsi, tė cilit i ėshtė suspenduar leja e vozitjes, sė shpejti do tė duhet tė pėrgjigjet para gjyqit pėr veprimin e tij.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Kushedi cfare emocionesh ka provuar ne ato momente.

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e inzomer
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  auuuff maki ne bukur shume

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kinezi vozit dhe merr infuzion
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-01-2011, 10:32 PM
 2. Taksi qė vozit mbrapsht
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-09-2009, 07:25 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-08-2009, 02:37 PM
 4. “Fluturon” ne autostrade zarfi me 23 mije euro
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-05-2009, 11:30 PM
 5. Seks ne makine ne autostrade, ndalohet cifti
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 17-04-2009, 09:57 PM