Si do ti propozonit nje vajze?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 48
 1. #21

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Receta Gatimi

  Ca ke bo mir ca ke bo

 2. #22
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"4654
  lloje propozimi

  o goce a ke mundesi nje minut
  mos kujto se jam hajdut
  zemra ime me zemren tate
  sjan nje koker patate
  qe grihet e hahet brenda nje nate
  por nje shtulle betoni
  qe kur e prek te ze tensioni

  nje trendafil ne kembet e tua
  mos e shkell e dashur mban era te dua  Lale, me ket lloj propozimi, edhe une do te te pranoja!


 3. #23
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Kodi:
  Kjo gje varet edhe nga personi kujt i propozon. po zakonisht un e bej keshtu: kur e ftoj per kafe nga mesi i bisedes i them: SI MENDON SIKUR TE ISHIM DICKA ME SHUME SE SHOKE. dhe pastaj vjen pergjigja e saj. Ndersa per tu ndare i them nje shoqes sime ta marre ne tel dhe ti thot qe un jam i saji dhe kjo sjell ndarje te menjehershme.
  Burrnia ku ka ik aman????  Kodi:
  viti ri viti ri 
  un dhe ti 
  po pijme raki 
  pse mos bojme edhe dashni 
  Kodi:
  Ca ke bo mir ca ke bo
  Pologu e Altini ah mjere gocat si do u bien per pjese ju!!

 4. #24

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Kjo eshte hyrja

 5. #25
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Une nuk di te propozoj, mua me propozojne!

 6. #26

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"23042
  Une nuk di te propozoj, mua me propozojne!
  na thuaj ndonje propozim qe te kane bere

 7. #27
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  A je per ndonje muhabet koke me koke vetem per vetem???

 8. #28

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"23155
  A je per ndonje muhabet koke me koke vetem per vetem???
  Daku


  Un sdi me propozu iē

 9. #29
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Te meso shoku re!

  Ca ke bo mir ca ke bo! A ke ndonje menje ta bojm bashk?

  Provoje njehere! Po e hengre me cante turive eshte shenje e mire! Ajo te do!


 10. #30
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"23492
  Te meso shoku re!

  Ca ke bo mir ca ke bo! A ke ndonje menje ta bojm bashk?

  Provoje njehere! Po e hengre me cante turive eshte shenje e mire! Ajo te do!

  Hahahaha ja fike deren cunit o Daku!!

 11. #31
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?  Jo mi se funksionon si stil! Une nuk e kam provuar por.....!!!!! Te na e thote Altini ne fund!


 12. #32
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Une per veten time do preferoja te me conte ne kinema te shikonim ndonje film.

  Po te ishte i zgjuar do mendonte te zgjidhte ndonje film tragjedik qe te prekesha dhe te filloja te qaja, keshtu qe ai do me perqafonte per te me dhene kurajo

  Ose do te zgjidhte thriler, ndonje film qe te trmbesha dhe kur te shikoja ndonje skene te frikshme do ti hidhesha vete ne qafe nga frika

 13. #33
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?  Ca stili duhet me pas! Eeeee, sa te rrojme do mesojme!

  Degjove altin? Ja edhe nje menyre tjeter per te propozu! Merre prej dore, bleji akullore, coje ne kinema dhe futi nje te puthme!

 14. #34
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Kjo e puthmja ne fund me pelqeu

 15. #35

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Po ne vend te akullores ti blej kokoshka ti hajme bashke

 16. #36
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  lol une vdes per kokoshka

 17. #37
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?  Po lepirse kush do?

 18. #38

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Daku mbaje se mos te vjen ndonje me te propozu

 19. #39
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?  Propozim:
  A do nje lepirse?


 20. #40

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Shelbsine

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 3 FillimiFillimi 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. E njeh njeri kete vajze?
  Nga Al Capone nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 12-05-2013, 04:32 PM
 2. Vret gruan se i lindi vajze..!
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 09:11 AM
 3. Rusi, niset pėr djalė por del vajzė
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-12-2011, 10:18 AM
 4. Emer vajze
  Nga Nerti nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 25-09-2010, 12:12 AM
 5. Emer Vajze
  Nga Nerti nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 30-10-2009, 07:08 PM