Si do ti propozonit nje vajze?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123
Rezultatet nga 41 deri tek 48 prej 48
 1. #41
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Receta Gatimi

  Une dua kokoshka jo lepirese

 2. #42
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  A je per ndonje drek anej nga Rrapi treshit?

 3. #43

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga daku323\";p=\"23976
  A je per ndonje drek anej nga Rrapi treshit?

  Daku e ke bo ushtrine ti

 4. #44
  i/e rregjistruar Maska e alfred strakaj
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  a ka mundsi nji sekond
  a ke nji cigare bond
  per ty po luftoj
  zemren ta fitoj
  jam munu a skam dit me ta than
  me ta lyp a ma kishe lan
  pa doren maj po mas u ban me nerva
  jam i rregullt e t'tham buona sera
  hajde te apa se tdu
  hajde se nvelipoj kam me tquu

 5. #45
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  do beja si po ndez cigaren dhe do i kerkoja 1 shkrepse (edhe pse pa 5 apo 6 nuk rri zakonisht neper xhepa)

 6. #46
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  do beja si po ndez cigaren dhe do i kerkoja 1 shkrepse (edhe pse pa 5 apo 6 nuk rri zakonisht neper xhepa)
  hahahahahhahah nxuq nxuq.....dhe ti qe mendon se nje femer mban shrepse me vete...e per cfare ti duhet..femrat nuk pijne cigare..(jo te gjitha..se se fundmi jane bere dhe femrat si meshkujt)...hahahahahha

 7. #47
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hahahahahhahah nxuq nxuq.....dhe ti qe mendon se nje femer mban shrepse me vete...e per cfare ti duhet..femrat nuk pijne cigare..(jo te gjitha..se se fundmi jane bere dhe femrat si meshkujt)...hahahahahha
  hahahaha pikerisht nese do ta shihje duke pire cigare them

 8. #48
  i/e rregjistruar 10% Maska e agusto
  Anėtarėsimi
  Sep 2014
  Vendndodhja
  Fier, Albania
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Talking

  une kafshe ti kafshe a martohemi bashke

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 3 nga 3 FillimiFillimi 123

Tema tė ngjashme

 1. E njeh njeri kete vajze?
  Nga Al Capone nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 12-05-2013, 04:32 PM
 2. Vret gruan se i lindi vajze..!
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 09:11 AM
 3. Rusi, niset pėr djalė por del vajzė
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-12-2011, 10:18 AM
 4. Emer vajze
  Nga Nerti nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 25-09-2010, 12:12 AM
 5. Emer Vajze
  Nga Nerti nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 30-10-2009, 07:08 PM