Si do ti propozonit nje vajze?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 48
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Si do ti propozonit nje vajze?

  Receta Gatimi

  Si do ti propozonit nje vajze? E zeme se ju pelqen.
  E fillova me vajzen por mund edhe vajzat ti propozonin djemve, sidomos ne kohet e sotme

  Se me pare djemte propozonin.

  Dhe nese jeni vajze e ju pelqen nje djale, si do ja thonit ose cfare do te benit per kete?

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  ne kohet e sotme apo ne kete timen, me pak fjale ska me propozime, kur iken per nje kafe ashtu si shok, vjen per dore.,,, ky ishte propozimi

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Reno ti i re shume shkurt

  Po kur te pelqen nje vajze, nuk do ti thuash te dilni per nje kafe? E zeme se dolet. Por duhet ti thuash se te pelqen, se mbase ajo kujton se del thjesht si shok. Ky eshte nje lloj propozimi

  Nuk po them per ato propozimet e kohes se Enverit

  Megjithese mire do ishte te thonim edhe ndonje propozim qe na kane bere apo kemi bere ne ate kohe, do kishte shume gallate po ti kujtonim

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  nje propozim i vjeter me vinte turp tja thoja qe e pelqeja dhe isha i dashuruar me te..
  edhe nje dite erdhe te me kerkonte nje liber se i duhej per ne shkolle edhe un me vrap shpjete e shpejte shkruajta te faqja e trete: "TE DUA" dhe ja dhashe
  mbss nje tre ditesh kur mbaroj pune me librin dhe ma solli kishte shkruar "nuk di ti ndonje rruge me te shkurter"

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"3356
  nje propozim i vjeter me vinte turp tja thoja qe e pelqeja dhe isha i dashuruar me te..
  edhe nje dite erdhe te me kerkonte nje liber se i duhej per ne shkolle edhe un me vrap shpjete e shpejte shkruajta te faqja e trete: "TE DUA" dhe ja dhashe
  mbss nje tre ditesh kur mbaroj pune me librin dhe ma solli kishte shkruar "nuk di ti ndonje rruge me te shkurter"
  Ku te shkoi mendja ta shkruaje tek libri

  Po ajo sa kot, po te isha une ne vend te saj do isha prekur nga kjo dhe nuk do ktheja kete pergjigje

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  cfare me bo ishin fillimet e djallezive

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  HI Emaus

  Akoma sme ka ndodhur ti propozoj nje djali por ndoshta do e provoj sa per hobi

  Kur isha ne vit te pare ne gjimnaz kisha nje shok klase qe rrija me te dhe ishte shoku im i ngushte qe i tregoja cdo gje,po ashtu dhe ai mua.
  Pas disa muajsh ndodhi qe smundja te rrija asnje minute pa e pare, pasi dhe shpiat i kishim afer.Kur mungonte ne shkolle ndihesha krejt vetem edhe pse kisha plot shoqe e shoke te tjera.Mendoja ne cdo kohe per te e sa here e shihja me dridhej trupi nga lumturia.Ne mendjen time arrita ne perfundimin se me verte e doja por duke u ndrojtur nga mentaliteti dhe thashethemet e vendit tone e mbajta sekretin e zemres sime.Kurre nuk ja shpreha ndjenjat G..... dhe ne vitin e dyte u largova nga shqiperia.
  Ishte i vetmi njeri qe me mungonte me shume.
  Kur ika ne Shqiperi para ca vitesh e takova dhe perseri u ndjeva ajo vajza e vogel e dikurshme por dhe e turpshme para tij.
  Tani mbaj lidhje me te por me vjen keq qe nuk isha e zonja ti thoja ate cka ndjeja per te.
  Jam bere shume pishman por kshu jane kto pune

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  po mire mi lal thuja dhe tani ti po ndjeve te njejten gje prap

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"3476
  po mire mi lal thuja dhe tani ti po ndjeve te njejten gje prap
  Largesia ben punen e saja dhe si te thuash te dy kemi marre drejtime te ndryshme ne jete,por gjithsesi jemi prap shoke

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  me mire shoke se asgje

 11. #11
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Me vjen shume keq qe nuk arrita tia thuash
  Po nuk gjete dot ndonje menyre ti?
  Tia thoshe ndonje shoqeje, dhe ajo me terezi tja thoshte atij, apo ta shkruaje diku si Poligrafiksi e pe si e mendoi ai shpejt e shpejt pune sekondash

  Jane ca gjera ne jete qe nuk kthehen dot mbrapa

  Po te tjeret ku jane? Do doja te degjoja mendime dhe histori edhe nga te tjere

 12. #12
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e X-man
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS\";p=\"3336
  Si do ti propozonit nje vajze? E zeme se ju pelqen.
  E fillova me vajzen por mund edhe vajzat ti propozonin djemve, sidomos ne kohet e sotme

  Se me pare djemte propozonin.

  Dhe nese jeni vajze e ju pelqen nje djale, si do ja thonit ose cfare do te benit per kete?
  SHUME E THJESHTE,E PER TE PROPOZUAR:
  NE ASNJE MENYRE SDUHET TE NGURRONI,POR ATO QE KENI
  THJESHT TI THONI.
  EMAUS,shume do te dish se si arrijme ne te propozojme,por do te pyesja
  ty si te kane propozuar,dhe nqs ai person ka ngurruar???????

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  lloje propozimi

  o goce a ke mundesi nje minut
  mos kujto se jam hajdut
  zemra ime me zemren tate
  sjan nje koker patate
  qe grihet e hahet brenda nje nate
  por nje shtulle betoni
  qe kur e prek te ze tensioni

  nje trendafil ne kembet e tua
  mos e shkell e dashur mban era te dua

 14. #14
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PoLiGrAfIkSi\";p=\"4654
  lloje propozimi

  o goce a ke mundesi nje minut
  mos kujto se jam hajdut
  zemra ime me zemren tate
  sjan nje koker patate
  qe grihet e hahet brenda nje nate
  por nje shtulle betoni
  qe kur e prek te ze tensioni

  nje trendafil ne kembet e tua
  mos e shkell e dashur mban era te dua
  Sa e lezetshme kjo. Me keto fjale, une edhe sikur me i shemtuari ne bote te ishe, do pranoja te pija nje kafe me nje tip te tille

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  [quote=X-man\";p=\"4636]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "EMAUS\";p=\"3336":2hwqta7z
  Si do ti propozonit nje vajze? E zeme se ju pelqen.
  E fillova me vajzen por mund edhe vajzat ti propozonin djemve, sidomos ne kohet e sotme

  Se me pare djemte propozonin.

  Dhe nese jeni vajze e ju pelqen nje djale, si do ja thonit ose cfare do te benit per kete?
  SHUME E THJESHTE,E PER TE PROPOZUAR:
  NE ASNJE MENYRE SDUHET TE NGURRONI,POR ATO QE KENI
  THJESHT TI THONI.
  EMAUS,shume do te dish se si arrijme ne te propozojme,por do te pyesja
  ty si te kane propozuar,dhe nqs ai person ka ngurruar???????[/quote:2hwqta7z]

  Kjo puna e ngurrimit eshte pak me spec. Nga njera ane eshte mire dhe nga ana tjeter jo.

  Ka raste kur e thua dhe merr nje JO te madhe por ka raste qe ngurron se mendon se ky apo ajo sdo me pranoje asnjehere, dhe nga ana tjeter ai apo ajo vdes per ju.

  Mua me ka ndodhur qe te me pelqente dikush dhe mendoja se ai njeri ishte me lart se une apo me i mire dhe ska per te mi hedhur syte (jo se kam qene ndonje e shemtuar, si kukull kam qene ) dhe me vone ka dale qe edhe ai person mendonte te njejta gjera si une dhe sme thoshte gje, por keto mesoheshin me vone kur ishte teper vone

  Ne pergjithesi kam qene e shkathet dhe kur veshtiresohej dikush te ma thoshte e ndihmoja edhe une pak

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  njeh goca si ty duhen sa me shume

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  me ka marre malli per ne propozim te vertet, lol ka hyre uje posht rrogozit, dhe po gerrmoja ketu ne forum

  Emaus mos qesh,

 18. #18
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Ka propozuar njeri kto dite??

 19. #19

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  Kjo gje varet edhe nga personi kujt i propozon. po zakonisht un e bej keshtu: kur e ftoj per kafe nga mesi i bisedes i them: SI MENDON SIKUR TE ISHIM DICKA ME SHUME SE SHOKE. dhe pastaj vjen pergjigja e saj. Ndersa per tu ndare i them nje shoqes sime ta marre ne tel dhe ti thot qe un jam i saji dhe kjo sjell ndarje te menjehershme.

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si do ti propozonit nje vajze?

  viti ri viti ri
  un dhe ti
  po pijme raki
  pse mos bojme edhe dashni

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. E njeh njeri kete vajze?
  Nga Al Capone nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 12-05-2013, 04:32 PM
 2. Vret gruan se i lindi vajze..!
  Nga erinda nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 09:11 AM
 3. Rusi, niset pėr djalė por del vajzė
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-12-2011, 10:18 AM
 4. Emer vajze
  Nga Nerti nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 25-09-2010, 12:12 AM
 5. Emer Vajze
  Nga Nerti nė forum Vogėlushėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 30-10-2009, 07:08 PM