Kosovarja, e treta e “Miss Universit”


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26

  Kosovarja, e treta e “Miss Universit”

  Receta Gatimi  Shoqeruesja e dyte e Miss Universit, ky ka qene vleresimi per bukuroshen kosovare Gona Dragusha e cila ka dale e treta ne spektaklin e zhvilluar ne Bahamas.

  Fituesja e gares se bukurise ka qene Miss Venezuela, Stefania Fernandez, ndersa shoqeruesja e pare doli Miss Republika Dominikane, Ada Aimee de la Cruz.

  Ky eshte spektakli i dyte radhazi qe fitohet nga nje bukuroshe e Venezueles pas fitores ne edicionin e kaluar te Dayana Mendozes.

  Spektakli “Miss Universi” organizohet cdo vit dhe sponsorizohet nga miliarderi amerikan Donald Trump.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  shum e mire qenka kjo, ndersa kto venezueljanet kaq te mira qenkan qe fitokan perher

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Urime per cmimin kosovares. Kjo ne nje fare menyre, tregon qe nuk jane bere shume diferencime ne dhenien e cmimeve.

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  urime kosovares qe ka mar cmimin

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Njė e treta e evropianėve nuk pinė alkool
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-11-2009, 10:20 PM
 2. Miss Shqiperia del ndėr 15 mė tė bukurat e Universit
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-08-2009, 01:09 PM
 3. Miss Universe 2009, Miss Kosova nė vend tė tretė
  Nga Enkelejda_24 nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-08-2009, 01:07 PM
 4. Ku ėshtė pjesa tjetėr e universit?
  Nga Negativ nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-01-2009, 06:56 PM