Dentisti gabimisht ia nxjerrė 13 dhėmbė njė gruaje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Dentisti gabimisht ia nxjerrė 13 dhėmbė njė gruaje

  Receta Gatimi  Elisabeth Smith nga South Carolina ka fituar nė gjyq dėmshpėrblimin prej dy milionė dollarėsh, pasi qė dentisti gabimisht i ka nxjerrė 13 dhėmbė, shkruajnė mediat amerikane.
  Siē thuhet, 38-vjeēarja Smith gjatė vitit 2006 ka shkuar nė klinikėn “Sexton Dental” nė Florence dhe ka kėrkuar t’ia nxjerrin tre dhėmbė. Megjithatė, siē shkruan nė padinė tė cilėn ajo e ka ngritur, dentisti ia ka nxjerrė tė gjithė 16 dhėmbėt e saj nga nofulla e saj e sipėrme.

  Robert Ronson, njė prej avokatėve tė gruas, ka thėnė se Smith planifikon qė sa mė parė tė shkojė dhe tė bėj operacion nofullėn, i cili do t’i kushtojė asaj 80.000 dollarė.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  bo ca i paska bo,mire qe spa paska heq dhe ato te poshtmet...

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  po kjo debile se ai me nje te terhequr nuk i ka haeq te gjith dhembet.ku i kishte ment kjo.

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga noemi84 Lexo postimin
  po kjo debile se ai me nje te terhequr nuk i ka haeq te gjith dhembet.ku i kishte ment kjo.
  E ka lene vete qe te perfitonte nga momenti dhe te bente padine.
  Demshperblimi shume i larte qenka.

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  eeeeeeeee ca jan keto tani qysh e qysh vetem per te fituar leke

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 10 gjera qė nuk duhet t“ia thoni njė gruaje shtatzėnė
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-04-2012, 09:37 AM
 2. Dhe Dell do te nxjerre talbet te tij!
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-04-2010, 11:07 AM
 3. Frike nga dentisti? Pas 3-5 vitesh jo me
  Nga Kliton nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-01-2010, 04:06 PM
 4. Profil Gruaje
  Nga EMAUS nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-03-2009, 07:30 AM
 5. Dentisti ofron kontroll pėrmes internetit
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-01-2008, 07:53 AM