Ngjitet pėr dėrrasėn e guacės sė tualetit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Ngjitet pėr dėrrasėn e guacės sė tualetit

  Receta Gatimi  Njė burrė i moshuar anonim ėshtė befasuar jo fort kėndshėm kur ka tentuar tė ngritėt nga guaca e tualetit nė njė qendėr tregtare nė Australinė veriperėndimore. Njė shakaxhi e kishte lyer dėrrasėn e guacės me ngjitės.
  Ndihma e parė ėshtė thirrur pėr t’i ndihmuar 58-vjeēarit i cili tė shtunėn ka mbetur i ngjitur pėr dėrrasėn e guacės nė njė qendėr tė frekuentuar tregtare.

  Sė bashku me dėrrasėn e guacės sė tualetit mashkulli ėshtė transferuar nė spital, ku me substanca ia kanė larguar prej pjesės sė tij tė prapme.

  Shėrbyesi i autoriteteve lokale Di Forsyth ka thėnė se “nafakalia” nuk ėshtė lėnduar, por e ka ndier veten jashtėzakonisht keq.

  Policia ka konkluduar se ngjitėsi ka vepruar shumė shpejt dhe kėtė punė e ka cilėsuar si “shaka e sėmurė".

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleranda
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  Ne SHPii hehe
  Postime
  31
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahahahah shum interesant

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleranda
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  Ne SHPii hehe
  Postime
  31
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  qyqyqy te koka ngjit

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e aldo24
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Ku si shkon menja ktyne robve sot

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ahahhaahha sa ka vuajjtur ai

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Sa e forte kjo.
  Me kujtohet qe nje gje te tille ia kane bere dhe zyshes sime te gjuhe - letersise ne 8-vjecare.

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  edhe zysha jote paska hequr keq si ky ketu hihihihihihhihihihihhh

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  e fort fare

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Eusebio Haliti ngjitet nė majė tė Evropės
  Nga kuklla nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-07-2008, 09:41 AM
 2. Ngjitet pėr krevat qė tė mos shkonte nė shkollė
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 10-01-2008, 01:54 PM