Biel ylli mė i rrezikshėm nė internet


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Biel ylli mė i rrezikshėm nė internet

  Receta Gatimi  Fansat e aktores Jessica Biel duhet tė ruhen, pasi ajo ėshtė ylli mė i rrezikshėm pėr ta kėrkuar internet.
  Adhuruesit e aktores sė filmit “Blade Trinity” janė mė tė prirė tė bien viktimė e viruseve nga interneti derisa kėrkojnė informata pėr bukuroshen, mė shumė se sa kur kėrkojnė fytyrat tjera tė famshme.

  Sipas kompanisė sė sigurimit online, MCAfee Inc., fansat qė kėrkojnė nė Google aktoren kanė shanse njė nė pesė tė pėrfundojnė nė ndonjė faqe qė dėmton kompjuterin e tyre.

  Megjithatė Biel ka shoqėri tė mirė, pasi aktori i famshėm i Hollywoodit, Brad Pitt, po ashtu u shpall si ‘fytyra mė e rrezikshme nė internet’ vitin e kaluar.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Ndaj i vene viruset ne faqet e tyre, pasi e dine qe jane faqet me te klikuara.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ylli i detit
  Nga Erinaa nė forum Flora dhe Fauna
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-04-2011, 01:29 PM
 2. Zbulohet ylli mė ‘i ftohtė’
  Nga Erdi nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-03-2011, 05:44 PM
 3. Udhėtimi mė i rrezikshėm
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-01-2011, 03:25 PM
 4. Schmidt: Anonimiteti nė internet ėshtė i rrezikshėm
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-08-2010, 02:14 PM
 5. Biel tall ushqimin qė ha Justin
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-09-2009, 08:46 PM