Dy ēifte homoseksuale bėjnė seks nė mes tė ditės nė Durrės


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 22
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Dy ēifte homoseksuale bėjnė seks nė mes tė ditės nė Durrės

  Receta Gatimi  Pas propozimit tė kryeministrit tė Shqipėrisė Sali Berisha pėr ligjin e martesave homoseksuale, kjo kategori ndjehet thellėsisht e lehtėsuar jo vetėm pėr tė krijuar lidhje por edhe pėr tė bėrė seks nė rrugė.
  Njė rast i rrallė ėshtė shėnuar tė mėrkurėn nė qytetin e Durrėsit kur dy ēifte tė rinjsh u kapėn duke bėrė skena tė turpshme nė mes tė ditės nė mes tė publikut. Njerėzit jo tė paktė qė kanė qenė nė Stacionin e Trenit tė shokuar nga skenat e nxehta homoseksuale kanė njoftuar policinė, raporton edicioni online i gazetės "Shekulli".

  Drejtoria e Policisė bėri tė ditur se "ndaj dy tė rinjve ka nisur procedimi penal nė gjendje tė lirė, pasi u kapėn nė flagrancė duke kryer prostitucion nė publik".

  Shtetasit Tahir Luga, 27-vjeē nga fshati Zallbastar i Tiranės dhe Ismail Matrakulla 23-vjeē po nga Tirana, tė dy me arsim fillestar, janė kapur duke bėrė seks kundrejt pagesės prej 500 lekėsh me shtetasit me inicialet D.D dhe R.Sh nga Durrėsi. Dy tė ndaluarve iu gjetėn nė cilėsinė e provės materiale 2.400 lekė dhe 22 prezervativė.

  U kryen veprimet e para hetimore dhe materialet do t’i kalojnė Prokurorisė sė Rrethit Durrės pėr veprėn penale " Ushtrim prostitucioni" dhe "Marrėdhėnie seksuale apo homoseksuale nė vende publike", siē parashihen nga nenet 107 dhe 113 tė Kodit Penal tė Republikės sė Shqipėrisė.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  puu ja q****** .................mu****po ca kerkojne ashtu ata po ti kisha pare une ne publik do ti kisha vrar ne vende

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  kto krijojn situata sherri me zor , dhe pastaj thojn qe na diskriminojn

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bigbrochendr
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Jaavv Pippssha:S:S..Turp

 5. #5
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Keta me i mbyt te shperblen Zoti

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e veeti
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  8
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  qy qy ... hajde more URIME, e i gezoft zoti me nje djale ......hahahhahah

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  ej zot, keshtu eshte kur kuptojne vetem fjalen e pare te 1 ligji

 8. #8
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  i lumte se nuk kane faj ato por fajin e ka sali berisha qe nxorri ligjin turp ju qofte.

 9. #9
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Bashkohem me mendimin e Kuklles.
  Nuk pranojne ate qe kane, po bejne dhe skena ne publik. Ky po qe eshte turp.

 10. #10
  i/e rregjistruar 10% Maska e totra
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Postime
  30
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  kshu esht kur do bejm ligje ne; futja kot a thu ti se shqiperia gjith problemet i ka te zgjidhura dhe ngeli problemi ke b''' e pederasteve + qe s'e mor vesh pse u dashka ligji i martesave per ta apo qe te dalin rrugeve krah per krahu tu u puth apo si ne rastin konkret me keq kta i jep gishtin te marrin krahun (ose ndonje gje tjeter) le qe me sa lexova me nje gazete mbas te drejtes se marteses donin te drejten e adoptimit mendo pak per ato femije te shkrete te traumatizuar Nese Zoti do i lejonte keto gjera do t'i bekonte mardheniet e tyre me fryte po vet ai ka vendosur qe ata te zhduken prandaj s'pjellin ... e ca duan te bejne ata ? te marrin femijet e te tjereve e t'i kthejne ne te semure? duan te shtojne nr keta ? se dihet femija merr nga mjedisi ku jeton e cfare mund te marre nje femije nga dy b....q..a ?

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  imagjino se si do te rritet vemija

 12. #12
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  imagjino se si do te rritet vemija
  hehehe nje mini homoseksual

 13. #13
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Kaq deshen keta sa u tha nje llaf per ligjin dhe e bene fakt

 14. #14
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  puuuu...cmu desh mua qe e hapa kete teme...se di se si me doli te sygjerimet...

 15. #15
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga smocking2 Lexo postimin
  puuuu...cmu desh mua qe e hapa kete teme...se di se si me doli te sygjerimet...
  mir qe e lexove , po pse komentove ?....apo doje te na i levizje dhe ne zorret

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Prap me kete temen ju Boh cmu desht dhe mua qe e hapa

 17. #17
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  14
  uhhhh se kisha lexuar me pare kete artikull..kam ngelur e shokuar nga gjesti i tyre ne rruge...po se cbejne me jeten e tyre keta njerez eshte pune e tyre, cdo njeri ka te drejte te beje zgjedhjen e tij ne jete..une s'paragjykoj njeri, cdonjeri eshte i lire te bej jeten e tij por pa cenuar te drejtat e personave qe e rrethojne...

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  Homoseksualiteti eshte nje semundje, s'eshte gje tjeter.

 19. #19
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po me duket qe e kemi kuptuar pak si ndryshe fjalen "Europe" ...

 20. #20
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga aurel Lexo postimin


  Pas propozimit tė kryeministrit tė Shqipėrisė Sali Berisha pėr ligjin e martesave homoseksuale, kjo kategori ndjehet thellėsisht e lehtėsuar jo vetėm pėr tė krijuar lidhje por edhe pėr tė bėrė seks nė rrugė.
  Njė rast i rrallė ėshtė shėnuar tė mėrkurėn nė qytetin e Durrėsit kur dy ēifte tė rinjsh u kapėn duke bėrė skena tė turpshme nė mes tė ditės nė mes tė publikut. Njerėzit jo tė paktė qė kanė qenė nė Stacionin e Trenit tė shokuar nga skenat e nxehta homoseksuale kanė njoftuar policinė, raporton edicioni online i gazetės "Shekulli".

  Drejtoria e Policisė bėri tė ditur se "ndaj dy tė rinjve ka nisur procedimi penal nė gjendje tė lirė, pasi u kapėn nė flagrancė duke kryer prostitucion nė publik".

  Shtetasit Tahir Luga, 27-vjeē nga fshati Zallbastar i Tiranės dhe Ismail Matrakulla 23-vjeē po nga Tirana, tė dy me arsim fillestar, janė kapur duke bėrė seks kundrejt pagesės prej 500 lekėsh me shtetasit me inicialet D.D dhe R.Sh nga Durrėsi. Dy tė ndaluarve iu gjetėn nė cilėsinė e provės materiale 2.400 lekė dhe 22 prezervativė.

  U kryen veprimet e para hetimore dhe materialet do t’i kalojnė Prokurorisė sė Rrethit Durrės pėr veprėn penale " Ushtrim prostitucioni" dhe "Marrėdhėnie seksuale apo homoseksuale nė vende publike", siē parashihen nga nenet 107 dhe 113 tė Kodit Penal tė Republikės sė Shqipėrisė.
  Turp turp per ata se kan miratu ket ligj ne radh te par , per kete te qmendu.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Thenia e Dites ???
  Nga Enkelejda_24 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 950
  Postimi i Fundit: 24-02-2016, 09:52 PM
 2. Foto: Katėrnjakė tė ndarė nė dy ēifte binjakėsh
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2013, 12:11 AM
 3. Cfare mendojne meshkujt nderkohe qe bejne seks?
  Nga erinda nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 05-01-2013, 01:19 PM
 4. 9 milionė homoseksualė nė SHBA
  Nga Erinaa nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-04-2011, 09:12 AM
 5. Perse burrat nuk bejne seks pa tabu me grate e tyre
  Nga kuklla nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 13-03-2009, 02:35 AM