Dajti: M’u duken si grabitės, jo si policė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Dajti: M’u duken si grabitės, jo si policė

  Receta Gatimi  Dritan Dajti ka rrėfyer pėr herė tė parė "masakrėn e Durrėsit", ku mbeten tė vrarė katėr punonjės policie.
  Nė dhomėn e takimeve nė katin e dytė tė Spitalit tė Burgut nė Tirane, Dajti ka zhvilluar tė martėn nė mesditė njė bisedė njėoreshe me avokatin e tij Arben Qeleshi.

  Me dy plumba nė trup, thuajse i paralizuar, Dajti ka qėndruar gjatė gjithė takimit i shtrirė. Megjithatė, gjendja ėshtė normalizuar dhe ai ndodhet jashtė rrezikut pėr jetėn.

  Sipas informacioneve nga Spitali i Burgut, Dajti i ka treguar avokatit detaje interesante nga ngjarja, ku mbeten tė vrarė pesė persona.

  "Isha bashkė me shokėt dhe befas pashė nga dritaret e automjetit ku udhėtoja disa persona civilė, me maska dhe tė armatosur. Pandeha se do tė mė vrisnin, pasi me vete kisha 150 mijė euro", ka thene ai.

  Mė tej ai ka vazhduar duke theksuar se nuk ka dėgjuar asnjė thirrje tė tipit "ndal, policia!". Mė pas, pėr t‘u vetėmbrojtur ka pėrdorur njė pistoletė dhe gjithēka ka mbaruar pas disa sekondash.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po ku din keta policet te thone ndal policia vetem kete din ata ndal se te vrava

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bigbrochendr
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Evv..evv...Atta shkunn.:S:S

 4. #4
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  ja fut kot ky driani se don qe te shpetoj se keshtu i thote avokati te veproje.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  normalisht ky do perdori cdo hile te mundur se dhe vet jurist , por ajo qe esht e verteta e ngjarjes pak a shum e din te gjith

 6. #6
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Po bejne gati ta nxjerrin nga burgu dhe ky iu eshte dukur te gjitheve si justifikimi me i mire.

 7. #7
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Ky me arm kriminel qe dihet nga te gjithe ,dhe do shkojn me vjedh ket kriminelin,ky do vra ne mes te popullit po ce do se skemi denim me vdekje ne,se nuk eshte kollaj te vrasesh 4-ter police ne detyre dhe te lesh gjithe ato femije te jetim.

 8. #8
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Keto jane muhabete koti...
  Harrojeni se del me nga burgu ky.
  Ka te drejte Kliton ky do denim me vdekje.

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Shpetoi ky! tani pjesa tjeter eshte loje!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si duken boksierėt para dhe pas ndeshjes
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-11-2012, 03:09 PM
 2. Humor me police
  Nga peshkatari nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-06-2011, 09:30 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2009, 08:24 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-08-2009, 07:14 PM
 5. Dajti, bashkėshortja ankesė nė prokurori
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-08-2009, 07:51 PM