Zhang Ting Tang me fuqinė e flokėve tė saj ka tėrhequr tetė automjete nė largėsi prej 30 metrash nė qytetin kinez Kaifeng.
Ndryshe ajo ėshtė mjeshtre e artit luftarak Kung Fu dhe ka pasur qėllim qė automjetet t’i tėrheqė nė 100 metra nė tė cilėn gjė nuk ka arritur, por megjithatė ka deklaruar se nuk ėshtė aspak e dėshpėruar me rezultatin.

Ting Tang ka 52 vjet dhe pėr aftėsitė e saj Kung Fu i falėnderohet mė sė shumti fuqisė sė flokėve.

Pas kėtij tentimi ajo ka qethur flokėt deri nė rrėnjė, nė mėnyrė qė zyrtarisht tė mund tė pranohet nė radhėn e murgeshave budiste.