Dashuria dhe sexi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e zhuri
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Dashuria dhe sexi

  Receta Gatimi

  peshendetje te gjithve mendoj se dashurija dhe seksi shkojn bashk dhe pa njera tjetren sbajn keshtu qe dadhuri pa sex ska dhe sex pa dashuri ska

 2. #2
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  hahahha qfare thua kend ta mirepresim Dashurin apo Sex-in..

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e zhuri
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  15
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mirmenxhesi siq ju thash te dyja shkojn bashk dhe jan te pa ndara

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po ato bashke shkojne se pastaj ska lezet

 5. #5
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga zhuri Lexo postimin
  mirmenxhesi siq ju thash te dyja shkojn bashk dhe jan te pa ndara
  heheheh nuk me kuptove qellimin, ke hapur temen "Dashuria dhe sex-i" ne forumin " Prezantohuni ne Forum " ku mirepriten anetaret e ri,, OK mos me keqkupto Respekt Zhuri

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e koala
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Hahahahah

  Ndodh qe te te kemi sex pa patur dashuri.
  Ralle ndodh qe te kemi dashuri pa seks
  Mire eshte te shkojne te dyja paralel.

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e Agron Rexhepi
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje

  Vetura pa karburant nuk shkon

  As Dashuria Pas Sex sbon - jooo

 8. #8
  dashuria pa seksin vdes

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e paola
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  26
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ashtu eshte dashuria dhe seksi jan te lidhura ngusht me njera tjetren,smund te ndahen dot

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  nje mendim me kete siper jam

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrezarta
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  21
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  edhe pse ndodh tbehet vetem 1 un mendoj qe sbon pa kon 2 :d

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e Shaban Cakolli
  Anėtarėsimi
  Aug 2010
  Vendndodhja
  Gladbeck, Germany
  Postime
  142
  Reputacioni
  0
  nuk i ndajme,se u humbet kuptimi

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 18-05-2013, 10:26 AM
 2. Ah kjo dashuria!
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 31-05-2012, 03:20 PM
 3. Dashuria!
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 08-05-2012, 09:24 AM
 4. Mendon se je ... sexi?
  Nga EMAUS nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 06:37 PM
 5. Foto femrash sexi (jo Porno)
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 29-11-2008, 11:02 PM