Policia amerikane gjen pas 18 vjetėsh njė grua tė rrėmbyer


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Policia amerikane gjen pas 18 vjetėsh njė grua tė rrėmbyer

  Receta Gatimi  Nė Kaliforni policia ka liruar pas 18 vjetėsh njė grua, e cila ishte rrėmbyer si 11 vjeēare nga njė ēift dhe qysh atėherė ishte mbajtur nė kushte jo njerėzore.
  Jaycee Lee Dugard, sot 29 vjeē, ėshtė zbuluar nė njė vend tė fshehtė nė oborrin e njė pėrdhunueseje tė dėnuar, bėri tė ditur policia.

  Dy persona, njė i dėnuar pėr abuzim seksual dhe gruaja e tij, janė arrestuar nėn dyshimin se e kanė rrėmbyer atė, por edhe pėr akuza tė tjera.

  Policia tha se njė nga rrėmbyesit, njė burrė 58-vjeēar, kishte dy fėmijė me tė nė kohėn kur ajo ishte nė robėri, mes moshės 11 dhe15 vjeē.

  Dugard ishte rrėmbyer nė vitin 1991 nė South Lake Tahoe, nė lindje tė San Franēiskos nė rrugė, nė njė stacion autobusi.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Vetem njerezit me sjellje kafshe mund ta bejne dicka te tille.
  Kushedi cfare traume ka kaluar vajza gjate gjithe kesaj periudhe.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ca behete keshtu

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Nuk ka me tmerrr ,ta lindesh femijen ,ta rrisesh e te vij tjetri nje i mete nga trute e te ta marri si pa gje te keq!!!!!!!!!!!!!

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Kush e di se cfare ka kaluar ajo gjate kesaj kohe o Zot o Zot.... 18 vjet duke e perdhunuar dhe duke e keqtrajtuar, po keta nuk jane njerez jane demone.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-04-2011, 02:12 PM
 2. Nena gjen ne Facebook djalin e humbur prej 27 vjetesh
  Nga djalikeq nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 01-12-2009, 05:56 AM
 3. Policia nė vend tė bombės gjen peshq
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-11-2009, 09:49 PM
 4. Policia gjen 10 kilogramė marihuanė nė rrugė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 01:16 PM
 5. Policia gjen "thesarin". 200 kg flori sekuestrohen pranė Gar
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-09-2008, 02:48 AM