Qėndron nė rrugė me mbishkrimin: Kam tradhtuar gruan!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Qėndron nė rrugė me mbishkrimin: Kam tradhtuar gruan!

  Receta Gatimi  William Taylor ka tradhtuar gruan e tij. Ajo nė celular i ka gjetur dėshmitė e aferės sė bashkėshortit dhe ka vendosur ta dėnojė.
  Gruaja i kishte thėnė se duhet tė qėndrojė njė javė ditė nė rrugė me mbishkrimin “E kam tradhtuar gruan, ky ėshtė dėnimi im". Fillimisht William kishte menduar se po bėnte shaka. Mirėpo, kur e ka kuptuar se gruaja e tij e kishte mė njė mend, ka vendosur tė kryej dėnimin e vet.

  “Mė ėshtė dashur ta bėj kėtė nė mėnyrė qė ta ndreqi gabimin tim”, ka deklaruar William pėr stacionin televiziv lokal MyFox.

  Me mbishkrimin e vendosur rreth qafės nė ora nėntė tė mėngjesit ka qėndruar afėr rrugės nė qytetin Centreville nė shtetin federal amerikan tė Virginias. Disa vozitės ia tregonin gishtin dhe ia bėnin dhe me buri. Pas dy orėve e ka thirrur gruaja dhe i ka thėnė se mund tė kthehet nė shtėpi.

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  hahaha , shum mir i behet , te pakten i tregoj qe e dashka me vertet gruan

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  E zgjuar gruaja.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rreh tė dashurin nė mes tė rrugės pasi e kishte tradhtuar!
  Nga Erinaa nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-07-2012, 09:39 PM
 2. 6+1 Arsye per te tradhtuar Femren...
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-06-2012, 09:16 AM
 3. Ku qendron problemi?
  Nga Arjol nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-05-2012, 10:21 PM
 4. Sekreti qėndron te pantallonat
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 07:15 PM
 5. Gruaja qendron shtatzene per 60 vjet
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-02-2011, 12:31 PM