Foto nga zjarret qe gllaberuan Greqine.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Foto nga zjarret qe gllaberuan Greqine.

  Receta Gatimi

  Akoma edhe nje here Athina perpihet nga flaket e zjarrit qe i kthyen pyjet ne nje ferr te shkretuar por mbi te gjitha dogjen dhe mjaft shtepi dhe lane njerez ne rruge dhe dogjen bashke me to edhe nje jete te tere pune dhe mundi.
 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10


 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Boo sa gjynah ata njerzit e shkret duke pare si i digjet mundi qe kane krijuar gati gjithe jetes,katastrofe!!!!!!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Meta pėr marrėveshjen me Greqinė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-10-2009, 12:34 PM
 2. Vihen nė kontroll zjarret nė Lezhė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-09-2009, 02:32 PM
 3. Zjarret nė Kaliforni, tė qėllimshme, thonė autoritetet
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-09-2009, 08:03 PM
 4. Shuhen zjarret nė Greqi, bilanci i dėmeve katastrofik
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-08-2009, 07:12 PM