Njė gjermane gjithmonė ka menduar se ka trup tė mirė, por ajo tani mendon se mund ta bėj edhe mė tė pėrsosur. Mu pėr kėtė ka nisur njė aksion nė blogun e saj tė internetit “Gjinjtė ideal pėr idealen Bunnyn”...
Biondina 24-vjeēare gjermane, e cila paraqitet vetėm si Bunny, ka ardhur deri tek njė ide bizare. Ka nisur njė anketė nė blogun e saj "Perfect Bunny" (E pėrsosura Bunny) dhe ka lutur lexuesit tė votojnė se si do tė duhej tė duken gjinjtė e saj.

“Si do tė duhej tė dukeshin gjinjtė e mi. Si grejpfrut, pjepėr apo shalqi”, thotė biondina e cila ėshtė gjetur para njė vendimi jashtėzakonisht tė vėshtirė.

Brenda dy javėsh ajo duhet tė merr vendim nėse do tė vendos silikone prej 450, 550 apo 650 gramė.