Dashuri ne "chat/msn"??


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 39
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Dashuri ne "chat/msn"??

  Receta Gatimi

  A egziston dashuria ne cht/msn??

  Sa i besoni ksaj "dashurie"

  Cfare i shtyn njerzit te bien ne "dashuri" pas nje ekrani qe mund te fshihet cdo lloj njeriu??

  Jepni mendimet e juaja

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  Pershendetje,

  mase shume personave njohja nje boten virtuale i duket shume e ēuditeshme, por tashme kjo bote eshte pjese e shoqerise sone,
  eshte njesoj sikur njeh dike ne nje bar, ne pishin, ne plazh, keshtu dhe per chatin e msn.
  Personalish njoh persona qe jane lidhur, fejuar deri te martesa me njohjen ne chat. Dhe pse jo te gjitha kane shkuar deri te martesa...por... ndodh...
  Suskese njerez dhe ne dasmen


 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  falenderoj alb-angel per kete teme

  aktualisht kam vene bast me nje shoke per keto lloj lidhjesh ai me thote qe mund te gjesh vajza shume te mire ne chat ose me sakt ne dating website.
  un deri ne nje fare menyre e besoj por kjo qe po me ndodh tani pa ma fumbet edhe ate pak besim.
  sic thashe qe kam vene bast me shoke qe lidhem apo jo me ndonje vajze ne chat apo jo, dhe keshtu vendosem te paguanim nje shume prej 24$ per abounim 1 mujor.

  po po ndodh me cuditcmja te gjitha vajzat qe na kan pelqyer u kemi folur na jan pergjigjur por duke thene qe per momentin nuk ndodhemi ne qytet ,ndodhemi ne nigeri(shtet afrikan besoj se ska njeri mos e njohi)dhe se do te kthehen shume shpejt prandaj duan te vazhdojne te flasin qe te njihen per te qene gati kur te vijne ketu, mbas nja dy ditesh thone qe u kane dale disa pune dhe se ju duhe pare qe te kthen ne usa dhe na kerkojne neve qe tu dergojme, gje qe vetem po ti kesh paret teper dhe te jesh budalla tja u dergosh.

  me e forta eshte te tera jane ne te njejtin shtet dhe qytet biles dy dolen me te njejten adrese.
  kurse te tjerat qe kane veshume foto dhe jane te mira vertet ti u shkruan ate kthehen ti ju shkruan prap kur ajo ta kthen he mo pse u terhoqe nuk te pelqeva, kjo tregon qe modatoret e ketyre website-ve duan thjesht sa te te marrin pare per abomin dhe te te mbajne me muhabet po te rrjepen ndonje pare tjeter mire nese ti ja kupton lojen bereqaves me paret e abonimit

  kjo eshte pse un nuk i besoj shume. flas nga eksperienca qe po kryej per nje lidhje te tille dhe deri diku po e fitoj bastin por kam edhe nja dy jave kohe deri sa te mbaroje abonimi.

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  shikoni nga biseda e fundit me nje vajze americane qe gjija eshte ne nigeri  cupi: yeah
  cupi: so hyrry up tomorrow bye it
  jane baby: ok honnie and where in the world will i get that honnie
  jane baby: if i had that i would never border you for 250 honnie
  cupi: i'm sorry hinnie you need to use your credit from school
  jane baby: i dont have that honnie what credit card baby
  cupi: oh baby
  jane baby: yeah
  cupi:
  jane baby: so how is going to be now honnie all i have here for the fligth is 400 never know it would be much like that honnie seens it was a student thing
  jane baby: so honnie what are you saying you going to leave me now
  cupi: no i dont want to do that
  cupi: but i'm talking with myself
  jane baby: how?
  cupi: why i got that ****enn arrest and cost me alot of money
  jane baby: baby i want to be with you all i have for the fligth is 400 honnie i love you and you know it our time to be together honnie
  jane baby: so the remaning will be 1.209
  cupi: i know baby
  jane baby: so honnie i dont know what to do now honnie
  jane baby: i never saw this coming baby
  jane baby: baby you are not talking
  jane baby:
  cupi: so what can i say now baby is really a hard time

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  ahhahaha kjo ishte e interesante shume.

  Ca jane kto ..... si kerkojne lek si me qene tu u tall.looooool

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  lol

  normale kjo eshte nje rruge tjeter biznesi,,

  ps: dhe kete doja ta shtoja ne postin siper..

  sepse chatet dhe dating website nuk jane me ato te parat qe ishte qef te beje nje muabet apo te kaloje disa minuta.
  tani eshte prishur fare ne shume kuptime... reklamimi/perfifimi/egoizmi/etj jane bere pjese e dhomave te ndryshme ne chat.

  Ti kerkon leket pa te keq...duhet rujt nga keto se shume veta si kane ren qylit i kane derguar $$$

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  se harrova te shtoj se disa te tjera te ftojne nje website te tjera si : dating, music e drei tek ate pornigrafike

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  vazhdimi i bisedave me femrat e chatit

  Show Recent Messages (F3)

  jane baby appears to be offline and will receive your messages after signing in.

  You currently appear offline to jane baby.

  BUZZ!!!
  jane baby: you there honnie? a je aty zemer
  cupi: hey hej
  jane baby: honnie you dint come back zemer ti nuk u ktheve
  jane baby: where have you been ku ke qene?
  cupi: sorry i fall in sleep: me fal me me zurri gjumi
  jane baby: i just work up honnie could you be online with me honnie: un po punoj zemer mund te jesh ne linje me mua
  cupi: yeah [b]po[/b
  jane baby: well it shows you are offline: po shkrimi thot qe ti je jasht linjes
  cupi: i do that: une bej ashtu
  jane baby: yeah you are offline: po ti je jasht linje
  jane baby: any way how are u honnie: gjithsesi si je zemer
  cupi: good: mire
  jane baby: and baby taday if fanal exam i will be going to take my bath now: dhe sot eshte provimi i fundit, do te shkoj nje dush tani
  jane baby: and get my self ready : dhe te behem gati
  jane baby: cant wait to be with you honnuie: smund te pres te jem me ty
  cupi: ok cool: ok shkelqyshem
  jane baby: honnie so what are we going to do about the my fligth now honnie: zemre cfare do te bejme per fluturimin tim zemer
  cupi: i dont know baby: nuk i di vogelushe
  jane baby: baby you should honnie: baby ti duhet zemer
  jane baby: i love you and i want to be with you honnie dont you see: te dua dhe dua te jem me ty zemer nuk e shikon
  jane baby: dont you want me with you honnie: nuk me do mua me ty zemer
  cupi: i want you but we are in hard time: une te dua por jemi ne nje kohe te veshtire
  jane baby: yeah honnii i know dont you have any means baby: e di zemer ti nuk ke ndonje ide baby
  jane baby: of we been together honnie: per ne te jemi sebashku
  cupi: yeah hinnie: po zemer
  jane baby: what?: cfare?
  cupi: only if you find out some credit there: vetem nese ti gjen kredit atje
  jane baby: honnie i dont even have anyhting like credit card honnie: zemer un nuk kam as edhe nje lloj kredit kart zemer
  cupi: mmmm: mmmmmmm
  jane baby: yeah honnie: po zemer
  jane baby: goit to bel;ive me honnie tommrow i want to go an deposite the 400 that i got now to the airport honnie and i hope we can work it out honnie: duht te me besosh zemer neser une dua te shkoj dhe te depozitoj 400 dollaret qe kam ne aeroport dhe shpresoj te bejme dicka zemer
  cupi: ok go and see what they gone say at airport: ne regull shko dhe shiko cfare do te thone ata te aeroportit.
  jane baby: ok honnie cool : ok zemer shkelqyshem
  jane baby: i will gpo do that today honnie: une do te shkoj ta bej ate sot
  cupi: cool: shkelqyshem
  jane baby: ok honnie i love you baby: ook zemer te dua baby
  cupi: i love you too: te dua gjithashtu
  jane baby: and if i loose you i will kill my self honnie: nese te humb ty do te vras veten
  cupi: noooooooo: joooooooooo
  jane baby: yeah : po
  jane baby: if i dont be wiht you soon that can i happen honnie dont you understand me i want you baby: nese nuk jam me ty shpejt kjo mund te ndodhe, zemer ti nuk me kupton mua une tedua ty baby
  jane baby: ok honnie: ok zemer
  jane baby: what you doing?: cfare po ben?
  cupi: thinking on you : mendoj per ty
  jane baby: really the more you do baby please just get me home to you ok: vertet bej me shume baby te lutem me mer mua ne shpine tende ok
  cupi: i want more then nothing else in this word: une dua me shume se asgje tjeter ne kete bote
  jane baby: ok and that the more reason why you have to get me there honnie soon ok: ok dhe kjo nje arsya me shume pse ti duhet te me marresh ate shpejt zemer
  cupi: yeah hinnie: po zemer
  jane baby: i want you baby: te dua baby
  jane baby: and i need you: dhe une kan nevoj per ty
  jane baby: ok baby i iwill be here tommrow ok : ok baby un do te jem ketu neser
  cupi: ok
  jane baby: i love you andi want to get some bath now and ready for my final exam honnie: te dua dhe dua te bej nje dush tani dhe gati per provimin e fundit zemer
  jane baby: love you bye: te dua mire u pafshim
  cupi: ok talk to you later: ok flasim me vone

 9. #9
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  Tema eshte interesante.

  Por do te ishte mire qe ti shkruanit edhe ne shqip keto, sepse ka te tjere qe nuk dine anglisht.

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  jam shum dakort Emaus po keto jan copy/paste prandaj jan ne anglisht

 11. #11
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  paska qene goce e shkathet...

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  kjo qenka aktore madhe... maje me shpresa se i mori leket...ihihihi

 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  Ne qofte se mundet dikush ti perktheje, do bente nje pune shume te mire dhe me vlere.

  Me i shkatheti me i shpejti

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  SHIKONI NJE TJETER VAJZE NGA CHATI QE DI MENYRA TE TJRA SE SI TE VJELI PARE  cupi: hi
  cupi: how are you today
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: how are u doing?
  cupi: good you?
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: filling cold
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: and u
  cupi: filling great
  cupi: missing you
  cupi: cant wait for you
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: what are ur plan's for meetingeach other's
  cupi: i dont know where you are comin.(i mean in which aeroport you will drop off
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: honnie soon i will be coming there
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: give me ur address
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: so that i will call u and give it to my agent
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  cupi: you let me know the date and the time and i will be there to take you
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: not yet because i don't know the amount for the ticket
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: i will find out and tell u
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  cupi: ok
  cupi: but hurry i can want baby
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: so how was ur work??
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: i will
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: am waiting for my certificate
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  cupi: ok
  cupi: good
  cupi: i got some benefits
  cupi: from my work
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: but the school Management said we are to pay some money for the certificate
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: and i don't know how u will fill
  cupi: bad
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: why did u said
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: that?/
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: what do u mean bye bad
  cupi: because if you will need some money for you certeficat i told you that cant help you
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: why did u talk like this
  cupi: i'm sorry
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: there must be some reason's why u said so???
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: kindly tell me
  cupi: never mind sorry what i said
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: why did u said so
  cupi: sorry
  cupi: never mind olease
  cupi: e tell you later when you will come here
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: what
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: i can't understand u
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: pls
  cupi: baby i cant wait without you so take the certificat soon and come in florida
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: i want to know the reason why u said i should not ask for money
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ??
  BUZZ!!!
  cupi: why you said me that you dont know how much you need to pay for your certificate
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: yes
  cupi: why??????????????????????
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: if i asked for ur help u mean u will not help me out
  BUZZ!!!
  cupi: thats what i told you that i cant help you before you come and be with me
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: then i needed ur help
  cupi: the help for what?
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: that's mean's u don't love me if u do u can be doing this
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: for my coming there
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: i have my passport but i don't have my ticket
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  cupi: i'm sorry but your not the first girl that ask me for money
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: why are u talking like this
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: in the first place i don't ask u for money
  cupi: because i understood the bullshit game from you
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: i have never asked for money from u and u said u can't help
  BUZZ!!!
  cupi: because i knew that you will
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: will what
  cupi: will ask me for money
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: asking u for maoney if u have it u give if u don't have u don't
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: but i have not asked for it
  cupi: Aand left you to know that i cant help you
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: when am chansed i will show u my passport
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  cupi: for what you will show me the passport
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: to see that a notthe type
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok if i now told u to help me for my food stuff will u??
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: to see the trut
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  cupi: what you mean for food to send food there in china ?!!!!
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: yes
  cupi: yes i will
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: realy
  cupi: but dont thing that you are poor for food there
  cupi: i will send you food there
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: u realy which to do that??
  cupi: yeah what you are thinking now
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: noting
  cupi: oh ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  cupi: so did you finish you exam
  cupi: ?
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: it reamain the practical
  cupi: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: Thank you very much for your reply i am so greatful that you are so serious and i am here to let you know i am also serious hope you gonna take good proper care of me these is making me really wanna be with you so badly couse life is so unpredictable.
  BUZZ!!!
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: Changes always come along, in big or small ways.
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: are u there??/
  cupi: YEAH
  cupi: BUT I WAS READING YOU
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080 has accepted your invitation to start photo sharing.

  cupi: CAN YOU SHARE SOME PIC WITH ME
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: but i have send u someof my pic's
  cupi: I DINT GET THOSE
  cupi: SO PLEASE DO IT AGAIN HERE
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ur's first
  cupi: I HAVE SEEN ME AT MY PROFILE AT SINGLESNET
  cupi: SO IS YOUR TURN
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: please send it now
  cupi: ONE ME AND ONE YOU
  cupi: OK
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: can u see the
  cupi: WOWW
  cupi: YOUR SO BEAUTIFULL
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: thanx
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: to see that am not a begger
  cupi: NOW I CANT WAIT FOR YOU TO BE HERE
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: u think am a Nigerian that are after some body's money
  cupi: NO YOU DONT LOOK LIKE NIGERIAN
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: most of them are scamer
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: then why did u said u can't help me out of this mess
  cupi: BECAUSE I WAS TALKING LONG TIME AGO WITH A GIRL AND SHE SAID ALMOS THE SAME THING
  cupi: THAT SHE WAS FOR SCHOOL AT NIGERIA
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: but am not from Nigeria
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: am in china
  cupi: AND AFTER SOME DAYS SHE REQUEST MONEY FROM ME
  cupi: I KNOW
  cupi: BUT SHE WAS
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: she was what??
  cupi: SHE WAS IN NIGERIA
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: so will u help with it now??
  cupi: HELP WITH WHAT ?
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: with the food
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: do u know this bank
  cupi: NO
  cupi: I DONT KNOW THAT BANK
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: HSBC BEIJING BRANCH
  cupi: HEY I GOT TO GO NOW I TALK TO YOU LATER
  cupi: AND I WILL ASK ABOUT THIS BANK
  195.175.37.71 8080 195.175.37.71 8080: ok

 15. #15
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  Ej Poligrafiks. A i ha njeri keto muhebete andej? Se i bie qe Amerikanet jane dele fare!!!

  PS: Me falni qe po nderhyj kaq vone, por tani i lexova keto postime dhe me duken shume interesante se tregojne "natyren e njeriut".

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  vallaj nuk e di se cfare bejen e hane apo jo. por keto vajza e hedhin nje gur ne lume se ku i dihet del ndonje budalla.

 17. #17
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  Po ore ke te drejte! Ne fund te fundit menyre jetese eshte ajo!
  Mendoj se ne darke luten: "Mos na lej pa budallej o Zot".

 18. #18
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??


 19. #19
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  personi me te cilen dsapo u mbylla chati


  sweet_sandra2g: u did not accept it
  sweet_sandra2g: did u get the invite i sent u ?
  cupi: di it again plz sorry
  sweet_sandra2g: okay u know what i will send u as email okay
  sweet_sandra2g: and u also will sednme yours
  cupi: you8 can accept mine
  sweet_sandra2g: mine email is [email protected]
  sweet_sandra2g: yes
  sweet_sandra2g: whats your email?
  cupi: i have your adrres already
  sweet_sandra2g: okay what about yours?
  cupi: [email protected]
  You have invited sweet_sandra2g to start photo sharing.
  You can wait for a response or Cancel (Alt+Shift+C) the invitation.

  cupi: accept this
  sweet_sandra2g: i dont get it
  sweet_sandra2g: i just sent u my pic
  sweet_sandra2g: by email
  sweet_sandra2g: can u start sending yours now?
  cupi: yeaj i just got those
  sweet_sandra2g: send me yours plz
  BUZZ!!!
  sweet_sandra2g: have u seen me?
  cupi: i'm sending
  sweet_sandra2g: okay
  sweet_sandra2g: have u finished sending?
  cupi: i just sent those
  cupi: did you get those
  sweet_sandra2g: wait let me see
  sweet_sandra2g: i just got them
  sweet_sandra2g: have u viewed mine?
  cupi: yeas
  sweet_sandra2g: how do i look to u ?
  cupi: pruty good
  sweet_sandra2g: thank u
  sweet_sandra2g: im now viewing yours
  cupi: what you thing?
  sweet_sandra2g: u look good
  sweet_sandra2g: so then tell me what kind girl u looking?
  cupi: oh realy thank you so much
  cupi: a serious one
  sweet_sandra2g: u welcome
  cupi: good caracter
  sweet_sandra2g: im also looking a man who is responsible and also honest and careing
  sweet_sandra2g: i dont care wher he is from or how he looks
  sweet_sandra2g: i just need true love
  cupi: same thing here
  sweet_sandra2g: but what about teh distance what do u say about it?
  cupi: thats a big problem if you do not have chance to be here
  sweet_sandra2g: something that can be solve if u will be very honest and careig
  sweet_sandra2g: but what chance do u mean?
  cupi: the chance the i mean is if you have visa for comin in america
  sweet_sandra2g: okay what is the best to do now is get to know each other then we will talk on how to meet each other
  sweet_sandra2g: wich is me getting the us visa
  sweet_sandra2g: but tell me more about u
  sweet_sandra2g: like do u live alone whats your hobby and what do u hate?
  cupi: i pref to talk more when i meet people not everything online
  sweet_sandra2g: i cant understand what u just typed
  sweet_sandra2g: can u explain plz?
  cupi: yeah i like talk about myself to the other when i meet them
  sweet_sandra2g: okay then tell me about your self
  BUZZ!!!
  cupi: i'm prity much a serious guy
  sweet_sandra2g: yes thats why i want u to tell me about u
  cupi: like to hang out a lot with friends
  sweet_sandra2g: and?
  cupi: i never been married
  cupi: i live in big house like 4 bedrooms
  cupi: i own a boat.
  cupi: i dont know what to tell about me . you can ask me
  sweet_sandra2g: wel i dont care about properties nor fortunes
  sweet_sandra2g: i wana know whats deep in u
  sweet_sandra2g: what habbits dont u like and what your hobby?
  cupi: i hate liers asshole people
  sweet_sandra2g: thats my number one thing that i hate too
  sweet_sandra2g: okay so then when was the last time have u been witha girl?
  cupi: i hate who borrow maney and never turn those back
  sweet_sandra2g: okay then can i tell u about my self?
  cupi: sure
  sweet_sandra2g: im sandra and im a designer
  sweet_sandra2g: i live with my mom and younger brother
  sweet_sandra2g: i like swiming cooking and dancing as my hobby
  sweet_sandra2g: i hate lies hypocracy and back bitting
  sweet_sandra2g: and also i like beign with my family and enjoying cool romantic songs
  sweet_sandra2g: the last tiem i have been witha man was about a year ago
  sweet_sandra2g: and my reason for broke up is that my ex boy freind
  sweet_sandra2g: was dealing with drugs cheating on me and also likes womanizing
  sweet_sandra2g: im looking a man who is going love me for real
  sweet_sandra2g: who will care for me and always be my heart lord
  sweet_sandra2g: and thats why im online
  cupi: i'm not drug dealer and i never used drugs
  sweet_sandra2g: thats good
  sweet_sandra2g: so whats your full name?
  cupi: alban poligrafiksi baldushk
  sweet_sandra2g: your name does nots ound american
  cupi: yeah i'm not ameican
  sweet_sandra2g: then wher u from?
  cupi: europe
  sweet_sandra2g: okay
  sweet_sandra2g: my name is shery lary amergboh
  sweet_sandra2g: but i like to becalled sandra due one of my fvaoury artist downhere that i liek soo much
  sweet_sandra2g: so how ever can i ask u something?
  cupi: anytime
  sweet_sandra2g: okay do u like a woman like my kind?
  cupi: i dont care for racei care for what kind of people are yoou.
  sweet_sandra2g: okay if that how will u feel if i am to e yours?
  cupi: i will fill great wonderfull and a lucky man
  sweet_sandra2g: realy?
  sweet_sandra2g: then i will like to be if u can promise me just 2 things
  cupi: may i know those "2" things
  sweet_sandra2g: yes first is that
  sweet_sandra2g: can u promise to be very honest and careing?
  sweet_sandra2g: and also i will be the only girl in your heart
  sweet_sandra2g: online and at home
  cupi: ok the first one i promise that will be very honest and careing
  cupi: what is the second
  sweet_sandra2g: the seocn is that u wil collaborate with me on how to get to america
  sweet_sandra2g: cos i never been ther before
  cupi: one way howw to get in america is to get a visa buy a ticket and here you are in united state of america
  sweet_sandra2g: okay i promis eto be the same
  sandra lary larry: so alban can u tell me how u understand love?
  cupi: the love need to be on both side the same no cheating no lyeing
  sandra lary larry: thats good
  sandra lary larry: and can u show me what i can do to make u love me easily?
  cupi: love me like i will love you and your family.
  sandra lary larry: okay thats lovely
  cupi: only thing what i want from you to do everything by yourself to come in america i want to see that how much you love me
  cupi: and i will give more love here then you never have seen before
  sandra lary larry: thats gong be hard cos im not that rich it will take me lots of time to save for that
  cupi: i have friend desinger and they'r making good money
  sandra lary larry: not here in ghana it takes time
  sandra lary larry: how ever iwill try my best to do that
  sandra lary larry: but jus wantu to know that is not going be easy
  cupi: if you do that will be really hard but after you comin here everything will be easy for rest of your life
  sandra lary larry: okay my darling
  sandra lary larry: but why will u want me to do that all by my self?
  cupi: cos you gone feel better after you done that by yourself
  sandra lary larry: okay
  sandra lary larry: so then iw ill see what i can do
  cupi: is like when you work hard for a month and after you hard work get e good pay and you feel real great
  sandra lary larry: but what says the time now ther?
  cupi: its 730 pm
  sandra lary larry: here says 11;30pm
  sandra lary larry: is time for bed
  sandra lary larry: will u be online by tomorow 7pm 6;30pm your time?
  cupi: ok so let me know if fix something soon
  cupi: ok cool
  sandra lary larry: okay iwill let u know
  sandra lary larry: plz dont fail to be on tomoow okay
  sandra lary larry: bye bye for now
  sandra lary larry has signed out. (10/9/2007 8:28 PM) 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Dashuri ne "chat/msn"??

  lol pse si ke thene qe je shqiptar

  cfare durimi qe paske

  kjo qenka te ikesh me vrap

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Nje propozim per Chat!
  Nga alfa1993 nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-12-2011, 05:25 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 03:58 PM
 3. Flash chat...
  Nga laburist nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-10-2010, 08:35 PM
 4. Emocionet e Facebook Chat
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-02-2010, 06:01 PM
 5. chit-chat
  Nga turiusa nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 289
  Postimi i Fundit: 06-11-2007, 05:11 AM