Lopėt bėjnė vetėvrasje!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Lopėt bėjnė vetėvrasje!

  Receta Gatimi  Lopėt e ngordhura nė fundin e njė gremine kanė ēuditur fermerėt dhe policinė. Vetėm brenda tri ditėve, 28 lopė tė cilat kanė jetuar nė Alpet e Zvicrės kanė rėnė nė njė greminė rreth 100 metra poshtė, shkruan tabloidi britanik "The Sun".
  "Gjatė 30 viteve qė sa merrem me punė nė fermė, nuk kam parė kurrė qė njė lopė tė bie nė greminė, e tani duket se po presin nė radhė qė tė gjuhen nė tė", ka thėnė 46-vjeēari Bernd Eberhardt.

  "Jemi duke i hulumtuar kėto raste, sepse kafshėt tė cilat rriten nė kėtė mjedis mund tė vlerėsojnė rrezikun”, ėshtė thėnė nga policia lokale.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Bigbrochendr
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Postime
  14
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Aiiii.. qe ku ju kaa shku mennja Lopt me bo vetvrasjee Nncncn

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e arbin
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  5
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  iu ka merzit jeta haha

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  kan kalu dhe lopet ne depresion tani

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Nuk iu ka pelqyer klima me siguri.

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  jan fut ne borxhe lopet dhe nuk e perballonin dot dhe keshtu qe...........

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kriza ekonomike paska kap dhe lopet!

 8. #8
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  rrezik kan bo nai krim

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vetėvrasje nė emėr tė dashurisė
  Nga olsii nė forum Familja dhe tė Rinjtė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-02-2012, 10:01 PM
 2. Nusja e zhgėnjyer desh bėri vetėvrasje
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-05-2011, 07:49 PM
 3. Prodhohet <<qumeshti i gjirit>> nga lopet
  Nga 3r1k0 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-04-2011, 06:49 PM
 4. Bėn vetėvrasje babai i djalit qė akuzoi Jacksonin
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 07:23 PM
 5. Aktorja e "Spider-Man 3" bėn vetėvrasje
  Nga eugjeni nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 03-06-2009, 01:17 PM