Receta Gatimi

Nje pershendetje per stafin e forumit :)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Nje pershendetje per stafin e forumit :)

  Po hap nje teme qe te kemi rastin te pershendesim te gjithe stafin e forumit Lirenti per punen qe kane bere dhe vazhdojne te bejne per forumin ne menyre qe te gjithe shqiptaret kudo qe jane te kene mundesi te kalojne caste sa me te kendshme mes shoqerise se njeri tjetrit

  Une ju uroj shendet e lumturi dhe suksese ne jete

  Pune te mbare dhe faleminderit per gjithcka

  Alb-Angel

 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Nje pershendetje per stafin e forumit :)

  Une falenderoj Administratorin per punen qe ka bere gjate gjithe kesaj kohe.

  Gjithashtu per durimin e tij, dhe ne menyre te vecante per peruljen dhe gaditshmerine qe ka treguar gjithe keto kohe, ne lidhje me sugjerimet, korrigjimet dhe mendimet qe ne kemi bere lidhur me shume gjera per permiresimin e faqes.

  P.s. Lirenti, nuk e kam harruar premtimin qe kam bere. Do ta bej ate dhurimin e vogel per mirembajtjen e faqes, sa te gjej menyren e dergimit

 3. #3
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

  Re: Nje pershendetje per stafin e forumit :)

  Edhe une dua te falenderoj Administratorin e ketij siti per te gjithe punen e palodhshme qe ka bere dhe vazhdon te beje.
  Gjithashtu falenderoj te gjithe bashkepunetoret e ketij siti. Vazhdoni gjithmone keshtu se jeni me te miret.

 4. #4
  Direktori 10% Maska e Direktori
  Anėtarėsimi
  Apr 2011
  Postime
  52
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  Pershendetje Staff-i!

  Paskeni bere nje gje te madhe, shpresoj qe ky projekt i juaji te mos ndalet asnjeher.

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  25
  I pershendes edhe une te gjith Stafin e Lirenti.com dhe ju deshiroj suksese edhe te metutjeshme ...

  Jeni me te miret !

 6. #6
  Grusht i Shkathėt 35% Maska e gjendar
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Vendndodhja
  Dardani
  Postime
  1,281
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  15
  Pershendetje dhe nga une per stafin e Lirenti.com, pa dyshim shume pune te mire kan ber ,ju uroj shuksese te metejme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si mund tė kontaktoj me Stafin?
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-09-2018, 09:48 AM
 2. Pershendetje gjithe anetareve te forumit
  Nga interista67 nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-10-2011, 03:19 PM
 3. Pershendetje per stafin e Lirenti.com
  Nga iperhershmi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 12:17 AM
 4. Nje pershendetje per moderatoret e forumit.
  Nga Kliton nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-01-2010, 04:15 PM
 5. Pershendetje pjestareve te forumit te lirenti.com
  Nga lirigert nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 17-02-2009, 01:10 PM