Ecėn nėpėr litar nė 2.943 metra lartėsi


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Ecėn nėpėr litar nė 2.943 metra lartėsi

  Receta Gatimi  Zvicerani i cili pothuajse tėrė jetėn e tij merret me tė ecurėn nėpėr litar, ka pėrgatitur njė spektakėl tė madh nė malin mė tė madh gjerman, vetėm me njė shkop pėr baraspeshė nė dorė ka ecur nė lartėsinė mbidetare prej 2.943 metrash.
  Freddy Nock ka ecur nė litarin 995 metra tė gjatė nė malin Zugspitze nė Gjermani, duke pėrdorur vetėm shkopin pėr baraspeshė. Rreth 1.800 kureshtarė e kanė pėrcjellė shfaqjen e tij 50 minutėshe.

  Ka pasur momente kur zvicerani i krisur edhe ka filluar tė vallėzojė, derisa ecjen e tij e ka pėrfunduar nė lartėsinė mbidetare prej 2.943 metrash.  Nock e ka pėrdorė kėtė akrobacion tė tij pėr tė mbledhur mbi 19.000 dollarė pėr qėllime bamirėsie.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  po filloj ta praktikoj

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Te tille njerez "vdesin" per rrezikun.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kėrcimi me litar, forma mė e mirė e dobėsimit
  Nga vaaldr1n nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-02-2013, 01:26 PM
 2. Video: Keputet litari ne 364 metra lartesi dhe bie ne lumin me krokodila
  Nga PinkPrincess nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-01-2012, 09:50 PM
 3. Njė ēift kėrcen nga 421 metra lartėsi
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2009, 08:51 PM
 4. Restoranti 30 metra lartėsi nga toka
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-09-2009, 09:56 PM
 5. Pasagjeri hidhet nga avioni ne 7 mije metra lartesi
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-04-2009, 11:40 PM