Vjedh nė prani tė policisė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Vjedh nė prani tė policisė

  Receta Gatimi  Plaēkitėsi i cili ka vjedhur njė shtėpi nė qytetin amerikan Pensacola ėshtė kthyer nga vendi i ngjarjes dhe nė prani tė hulumtuesit ka marrė njė televizor tė madh, ka njoftuar policia e Floridas.
  Disa orė pas plaēkitjes sė parė, hajni ėshtė kthyer edhe pėr njė pajisje 45 kilogramėshe tė rėndė tė cilėn e kishte lėnė nė kopshtin prapa shtėpisė sė plaēkitur.

  Hajninė nuk e kishin hetuar asnjėri prej hetuesve tė cilėt kishin pėr qėllim qė prej televizorit tė marrin shenjat e gishtėrinjve

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e bledi1
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Vendndodhja
  A, A
  Postime
  548
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  e po ky eshte hajdute

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ky po qe ka profesjon

  puna ime pun mu** pun te mir ka hajduti dhe hajduti pun e dhj** pun e mir eshte berber dhe bereber lesh e qime me e mir eshte puna ime

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Te te kaloje para syve dhe te mos e shohesh, vetem nje polici mund t'i ndodhe.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  hajde hajde i lumt hajdutit

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kurse te fundit qe kam degjuar eshte se hajdutat jane filmuar duke hapur nje kasafort dhe i zoti i shpise ka futur videon ne youtube... ne itali, por gjeta videon do e postoj.

 7. #7
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  mir qe si vodhi nai lek policit

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  mir do kishte bere

 9. #9
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  gjynof dhe policet po policet shqiptar jan per tja ** R*pt

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ke te drejte

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-11-2009, 07:57 PM
 2. I dėrgon policisė foton mė tė bukur tė tij
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-11-2009, 07:06 PM
 3. Lėshon gazra para policisė dhe dėnohet me 50 euro
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-09-2009, 07:15 PM
 4. Policise i vjedhin makinen
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 15-03-2009, 09:17 AM
 5. Fier, shtėpi publike pranė policisė.
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-11-2007, 02:13 PM