Lista e pranimeve nė universitete, gati nė 15 shtator


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Lista e pranimeve nė universitete, gati nė 15 shtator

  Receta Gatimi


  Emrat e studentėve tė rinj qė do tė pėrfitojnė tė drejtėn pėr tu pranuar nė universitete nė Shqipėri do tė shpallen deri nė datėn 15 shtator.
  Lajmi u bė i ditur nga Ministria e Arsimit dhe Shkencės, sipas tė cilės, ka nisur procesi i lidhjes sė emrit tė maturantit me pikėt qė ai ka fituar dhe procesi i pranimeve tė studentėve tė rinj pėr vitin e ri akademik tashmė po pėrfundon.

  11 universitetet publike nė vend kanė propozuar rreth 22 mijė kuota pėr studentėt konkurrues.

  Ashtu si edhe vitet e kaluara, numrin mė tė madh tė pranimeve do ta ketė Universiteti i Tiranės, qė ka propozuar pėr tė tetė fakultetet e tij pėrbėrėse rreth 7200 kuota pranimi pėr sistemin me kohė tė plotė.

 2. #2
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Hajde suksese gjithe maturanteve dhe fitofshin degen qe deshirojne

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  edhe une i uroj suksese te gjithe maturanteve dhe te mesojn sa me shume

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  suksese te gjithve

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Me sa di une, rezultatet dalin me date 10.
  Shpresoj, se na kane lene ne ankth.

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Suksese te gjithe Studentave, ishalla e merr ai qe e meriton dhe sa me pak manipulime...

 7. #7
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Tani Reno dhe pa njecik manipulime sikur nuk shkon muhabeti

 8. #8
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Per te gjithe maturantet e ketij viti shkollor, rezultatet e pranimeve ne universitete kane dale. Ato jane afishuar neper shkolla.

 9. #9
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Po ndonje adres per ti pare online di njeri?

 10. #10
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Per te gjithe ata qe duan ti shohin online renditjen

  shkarkojeni ne pdf
  Kodi:
  http://www.shekulli.com.al/2009/09/10/renditja%20sipas%20degeve%20AFISHIM.pdf

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problemet e shfaqura me gjuhėn shqipe nėpėr Universitete !!
  Nga labja nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-02-2013, 09:20 PM
 2. Meshkuj jeni gati? 70-vjecarja e virgjėr gati tė dorėzohet !!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 06:54 PM
 3. HTC Desire HD do tė prezantohet me 15 shtator
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:20 PM
 4. Berisha: Tė zhduket korrupsioni nėpėr universitete
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-01-2010, 09:47 PM
 5. Dy universitete njeheresh
  Nga andi_pg nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 12-09-2009, 08:04 AM