Receta Gatimi

Vendos prindėrit nė shitje


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Vendos prindėrit nė shitje  Amerikani Michael Amatrudo, i ka vendosur prindėrit e tij nė ankand online pėr shitje nė faqen e popullarizuar Craiglist. Shakaja e tij megjithatė ka nxitur qindra “oferta” nga mbarė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės.
  Ky menaxher 51-vjeēar i njė kompanie tė sigurimeve nė Madison, nė shtetin Connecticut, thotė se kėtė punė e ka bėrė pėr shaka dhe pėr tė thyer monotoninė e njė vikendi me shi, shkruajnė mediat lokale.

  Nė shpalljen e tij, Amatrudo thekson se “ka pasur mjaft dobi nga ta gjatė 50 viteve tė fundit, por se tani ėshtė koha pėr ndryshime", prandaj dėshiron t’i shes pėr 155 dollarė ose t’i shkėmbejė me njė ēift tė prindėrve mė tė rinj, pompė pėr zgjatje tė organit gjenital mashkullor “Erector” apo edhe pėr ndonjė “biondinė tė nxehtė”.

  Ai thotė se ka pranuar qindra oferta nga mbarė Amerika. Shumica e tė interesuarve kanė dashur tė dinė kush i paguan shpenzimet e transportit dhe sa gjatė duhet tė pritet pėr “dėrgesėn".

  Amatrudo thekson se prindėrit e tij Ed dhe Arlene kanė sens tė mirė humori dhe se shpalljen e kanė pranuar me buzėqeshje.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  e forte kjo cfare spo degjojm.........

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Ku i paska shkuar mendja!

 4. #4
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  haha e fort kjo..ca nk po ngjojm..

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahahaha skan ca te bej keta

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Hahahaha, vertete e fort, nuk do me shkonte mendja

 7. #7
  i/e rregjistruar Maska e osmon
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Talking

  o budalla o budalla ta dish ti sa do te duhen prinderit ty o idiot

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  I shiska per nje kore buk dmth! epo kjo pune!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 3.3 - Si tė vendos njė foto-imazh nė Forum
  Nga ReniX nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 09-12-2015, 04:37 PM
 2. Installous vendos tė mbyll shėrbimin
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 26-01-2013, 08:15 PM
 3. CIA vendos edhe Kosovėn nė Factbook
  Nga gjendar nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-03-2011, 09:13 PM
 4. Biondina nė hall, nuk di sa silikone t’i vendos!
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-08-2009, 11:41 AM
 5. ADN vendos kur duhet ta humbisni virgjerine
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 09:10 PM