Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)

  Receta Gatimi

  Nje nga shqetėsimet e vajzave qė martohen ėshtė se cili do tė jetė modeli i flokėve tė tyre nė mėnyrė qė tė shkoj edhe me fytyrėn e tyre por edhe me fustanin e nusėrisė.

  Modelet janė tė shumta dhe tė shumėllojėshme, sipas ngjyrės sė flokėve tė tyre por edhe sipas gjatėsisė dhe dėndėsisė.

  Bukuri.com ju ofron edhe disa ide tė tjera duke ju ndihmuar qė tė zgjidhni njė model tė pėrshtatshėm pėr krehjen e flokėve tuaj.  Vazhdon ketu http://www.bukuri.com/modele-flokesh...s-pjesa-1.html
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e sirena blu
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  6
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  modeli i trete fantastik so cool

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e medlina
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  diku ne ks
  Postime
  82
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  edhe mu shum pom pelqen 3

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga lovee Lexo postimin

  shum e fort kjo frizur shum me pelqen..

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e lovee
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Postime
  251
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 12. #12
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0


 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

 14. #14
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0


 15. #15
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0


 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

 17. #17
  Postues Nderi 45% Maska e ulkina
  Anėtarėsimi
  Oct 2010
  Vendndodhja
  fier albania
  Postime
  2,657
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12

 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  disa qenkan te bukura!
  por ajo si me gri, jep pershtypjen e nje "plake nuse"

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Modele Flokėsh
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 09-04-2013, 11:30 PM
 2. Modele flokesh per emo !
  Nga ulkina nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 03:50 PM
 3. Modele thonjėsh pėr nuse dhe jo vetėm...
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 05-12-2009, 06:48 PM
 4. Modele Flokesh
  Nga Altin111 nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-09-2007, 08:43 AM

Etiketat pėr kėtė Temė