I akuzuari shukatet me ngjitės


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  I akuzuari shukatet me ngjitės

  Receta Gatimi



  Njė gjykatės tė cilit i kanė ardhur nė maje tė hundės replikat e tė dyshuarit pėr plaēkitje, e ka urdhėruar shėrbyesin e gjykatės qė t’ia mbyllė gojėn me ngjitės nė formė shiriti.
  Gjykatėsi Stephen Belden ka deklaruar se shukatja e tė akuzuarit me ngjitės ka qenė mėnyra mė e mirė qė tė kthehet rregulli nė gjykatore nė qarkun Canton, nė shtetin federal amerikan Ohio.

  I padituri 51-vjeēar Harry Brown ėshtė ankuar pėr faktin qė gjykatėsi i cili i ėshtė pėrcaktuar pėr rastin e tij nuk ishte i pėrgatitur sa duhet. Pas vėrejtjeve tė shumta pėr ta pushuar sė penguari rrjedhėn e gjykimit, gjykatėsi ka urdhėruar qė t’i mbyllet goja tė paditurit.

  Kur i ėshtė larguar shiriti ngjitės, Brown ka thėnė se gjykatėsi nuk ka qenė i pasjellshėm.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Nje gjykates qe nuk eshte i afte te mbaje qetesi ne salle, nuk eshte dhe aq i afte. Po perderisa nuk i eshte dukur i pasjellshem, pse e ka ngritur akuzen?!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pasioni pėr pijen ėshtė ngjitės tek ēiftet
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-08-2014, 02:27 PM
 2. Nė vend tė silikonit pėrdori beton e ngjitės
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-11-2011, 07:24 PM
 3. Gripi ngjitės
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-12-2007, 07:41 AM