Policia shkatėrron fushėn e litarit industrial nė vend tė drogės


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Policia shkatėrron fushėn e litarit industrial nė vend tė drogės

  Receta Gatimi  Policia holandeze ka kositur atė qė ka menduar tė jetė fushė e kanabisit, por ka dalė se bėhet fjalė pėr njė litar tė parrezikshėm industrial tė mbjellė pėr qėllime hulumtuese.
  Policia ka njoftuar tė mėrkurėn se nė rajonin Flevoland ka gjetur mbi 47.000 bimė kanabisi shumėn e tė cilave e ka vlerėsuar nė treg tė zi prej rreth 4.5 milionė eurosh.

  Vetėm kur e ka kositur mė shumė se gjysmėn e fushės policia ėshtė njoftuar se bėhet fjalė pėr njė pronė tė Universitetit Wageningen dhe qendrės sė tij pėr hulumtime shkencore.

  Fusha pėrmbante njė lloj tė ri tė litarit pėr tė cilin shkencėtarėt shpresonin se do tė mund tė ishte burim i pėrhershėm i fijeve, ka thėnė zėdhėnėsi i universitetit Simon Vink.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  ēfar idiotesh

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. “Paturpėsia” nė Facebook po shkatėrron familjet!!!!
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 30-07-2011, 08:36 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-11-2010, 08:25 PM
 3. Bukuroshe ne fushen e tenisit!
  Nga ReniX nė forum Sportet nėpėr botė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 27-07-2010, 09:34 PM
 4. Policia nė vend tė bombės gjen peshq
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-11-2009, 09:49 PM
 5. Nga vend i shqiponjave, nė vend i plehrave
  Nga kuklla nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-07-2008, 02:40 PM