Alo policia, jam i uritur!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Alo policia, jam i uritur!

  Receta Gatimi
  Njė amerikan i dehur ka thirrur dy herė linjėn emergjente telefonike, sepse ka qenė i uritur. 36-vjeēari Benjamin Dewer nga Delray Beach ėshtė paditur pėr thirrje tė panevojshme tė policisė.
  Ai ka thirrur numrin 911 dhe ka kėrkuar ndihmė nga patrulla policore. Kur policia ka arritur tek ai, e kanė gjetur atė tė dehur nė njė trotuar. Mė pas ai u ėshtė lutur ta dėrgojnė deri nė park, dhe u ėshtė ankuar se ishte i uritur.

  Pasi qė policėt e nervozuar kanė refuzuar ta dėrgojnė nė park apo ta ushqejnė, ata janė larguar, e Dewer ka thirrur policinė sėrish.

  Kėsaj radhe ai ėshtė marrė dhe mbajtur nė burg, derisa i ėshtė pėrcaktuar lirimi me pagesė.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Ai i shkreti s'ka leke te ushqehet, ata e burgosin me te drejte lirimi me pagese!

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  o girl atje eshte mir ai se ha ushqim pa lek

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Po polica donte ta hante ai, pse nuk merrte ndonje fast food

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ju ka kap ndonjerė Policia?
  Nga ReniX nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 27-03-2012, 08:48 AM
 2. Mė pak tė uritur pas aktivitetit
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-11-2009, 07:29 PM
 3. OKB: Bota ka mbi njė miliardė tė uritur
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-10-2009, 07:09 PM
 4. Policia arreston krokodilin
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-10-2009, 07:49 PM
 5. Policia shqiptare me fytyre te re
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-10-2008, 12:03 PM