Kukės: Vdes shoferi 15 vjeēar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Angry Kukės: Vdes shoferi 15 vjeēar

  Receta Gatimi  Njė aksident i rėndė automobilistik ka ndodhur mėngjesin e sotėm nė aksin rrugor Kukės-Tiranė ku viktimė ka mbetur njė 15 vjeēar me iniciale P.M, qė ishte njėherazi dhe drejtuesi i automjetit.
  Pavarėsisht moshės sė tij, 15 vjeēari P.M drejtonte njė automjet tip “Golf”. Por pikėrisht nė vendin e quajtur “Parkingu i Abedino Rucit” golfi ėshtė pėrplasur me njė makinė tip Benz me targa Tirane qė drejtohej nga 22 vjeēari me kombėsi turke, Ali Osturk.

  Pėr pasojė 15 vjeēari ka mbetur i vdekur nė vend ndėrsa 22 vjeēari, drejtuesi turk i makinės tjetėr mbeti i plagosur. Policia ka nisur hetimet pėr zbardhjen e plotė tė aksidentit.

 2. #2
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Keshtu eshte kur ja mer makinen fshehur babait.
  Gjynas se ishte i vogel

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e noemi84
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Vendndodhja
  bologna
  Postime
  139
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Ka shum mundesi te ja ket dhen edhe babai vete. Mos te duket cudi..

 4. #4
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Nuk mesojne asnjehere nga fatkeqesite e te tjereve.
  Jane shume te papergjegjshem. Me vjen shume keq per humbjen e djalit.

 5. #5
  i/e rregjistruar Maska e xhoka
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Vendndodhja
  prishtina
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  keqqq valla

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Keshtu eshte kur e nget makinen pa leje

  po shum keq per djaline sepse ishte shum i ri

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Kot nuk e ka bere 18-vjeē moshen per patent. Ku vene keta, ka shaka me makinat sot.

 8. #8
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  dhe ne qe me zor po presim moshen 18 vjec

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-07-2011, 10:12 PM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-04-2010, 08:57 PM
 3. Kukės, aksident rrugor, dy tė vdekur
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-12-2009, 05:40 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-08-2009, 11:46 AM
 5. Kukes, ekzekutohen dy police
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 02:54 PM