Nusja “bie pėrtokė nga tė qeshurat” nė dasmėn e saj


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Nusja “bie pėrtokė nga tė qeshurat” nė dasmėn e saj

  Receta Gatimi  Kur pas shumė kohė planifikimesh mė nė fund vendosni pėr hapin e madh tė madh tė martesės dhe me tė dashurėn e zemrės tė qėndroni para altarit, gjėja e fundit qė u nevojitet ėshtė qė nusja tė filloj tė qesh nė mėnyrė histerike. Megjithatė, pikėrisht kjo i ka ndodhur ‘nafakalisė’ Andrew Engstrom.
  Krejt kjo ka filluar pasi qė dhėndri ka pasur problem me vendosjen e unazės nė gishtin e tė zgjedhurės sė tij, derisa ka kulminuar me fjalėt “tė ligjshme” tė cilat i kanė rrėshqitur keq nga goja. Pas kėsaj nusja ka shpėrthyer nė tė qeshura tė pakontrolluara, derisa ofiqari, si profesionist i vėrtetė, vetėm ka shtuar se ėshtė nė rregull dhe kėshtu ka parė edhe mė herėt.

  Nuses me emrin Melissa i ėshtė krijuar situatė e pakėndshme dhe ėshtė skuqur paksa, prandaj ka tentuar tė bėhet mė serioze nė mėnyrė qė tė dytė tė thonė bekimet edhe njė herė. Megjithatė, atėherė qė tė dy kanė shpėrthyer nė tė qeshura.

  Ky video material ėshtė bėrė njė hit i vėrtetė nė shėrbimin YouTube. Shikoni edhe vet ēfarė e ka gjetur amerikanin e shkretė, i cili ka pranuar se tėrė jetėn ėshtė frikėsuar se pikėrisht kjo gjė do t’i ndodhte.


 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e osmon
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Talking cfare dasme e bukur

  hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahah

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e osmon
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Talking

  ha ha ha ha ha ha ha ha ha

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ka lezet. jo si nuset shqiptare qe zejn e qajn. Dua mamin....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Te mbani barkun me dore nga te qeshurat!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 16-06-2012, 08:10 PM
 2. Nusja nė dasmė zbuloi se dhėndėri ėshtė grua
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2011, 08:42 PM
 3. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 04-06-2011, 04:28 PM
 4. Nusja e zhgėnjyer desh bėri vetėvrasje
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 23-05-2011, 07:49 PM
 5. Nusja qe merr flakė
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-09-2008, 03:23 PM