Shqipėria U21 shėnon fitore ndaj Azerbajxhanit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Shqipėria U21 shėnon fitore ndaj Azerbajxhanit

  Receta Gatimi
  Kombėtarja e shpresave tė Shqipėrisė ka shėnuar fitore minimale kundėr kombėtares U21 tė Azerbajxhanit, ndeshje kjo e vlefshme pėr kualifikimet pėr Euro 2011.
  Pas njė pjese tė parė pa gola nė stadiumin “Niko Kovana” tė Durrėsit, i vetmi qė gjeti rrjetėn nė pjesėn e dytė ishte i riu i Partizanit tė Tiranės, mesfushori Erando Karabezi.

  Fitorja ėshtė e para pėr tė rinjtė e trajnerit Artan Bushati pas dy humbjeve tė mėhershme, qė tė dyja ndaj Skocisė.

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e arditu
  Anėtarėsimi
  Jan 2010
  Postime
  134
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  yeahhh shum gezim i madhh per mua

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Urime Shqiperise!

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  urime per ne shqiptaret ..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-03-2011, 07:50 PM
 2. VLC shėnon 10 vjetorin
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-02-2011, 03:22 AM
 3. Beckham debuton nė kinema me “Arratisje pėr fitore”
  Nga Kliton nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-03-2010, 04:01 PM
 4. Mbyllet me “fitore” greva e studentėve tė Kamzės
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-11-2009, 07:15 PM
 5. Reali dhe Barcelona me fitore..
  Nga Negativ nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-01-2009, 11:19 PM