Do nuse, rregulloi dhėmbėt


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Do nuse, rregulloi dhėmbėt

  Receta Gatimi
  Familja e nuses nuk ka mundur t’ia lėshojė sytė dhėmbėve tė dhėndrit 32-vjeēar Gordon Taylor. Babai i nuses me emrin Philip thotė se dhėmbėt e tij ishin si nė filma horror, derisa edhe nuses i pėlqente mė shumė buzėqeshja e bardhė.
  Gordon Taylor nga Britania e Madhe ėshtė dashur tė durojė dhimbje tė mėdha duke rregulluar dhėmbėt e tij pėr tė dalė para altarit me tė dashurėn e tij 26-vjeēare Sarah Lewis. Edhe pse ajo gjatė lidhjes sė tyre nuk ka pasur problem me dhėmbėt e tij tė prishur, babai i nuses, dentist me profesion, i ka vendosur ultimatum.

  “Qėllimisht nuk i kam rregulluar dhėmbėt, ndoshta ka qenė rezultat i stilit tim tė jetesės. Mendoj qė babait tė Sarah dhėmbėt e mi i ishin bėrė ‘halė nė sy’ sepse kėtė e ka profesion”, ka thėnė Gordon.

  Dentisti 56-vjeēar ka pranuar se dhėmbėt e dhėndrit tė tij i ishin dukur si nėpėr filma horror.

  “Nuk mė ka pėlqyer ideja qė bija ime tė martohet me tė me dhėmbė tė tillė” ka thėnė Philip, derisa gruaja e tij Joy ka shtuar se ėshtė dashur tė pėrmbahen qė tė mos ia hapin sytė dhėmbėve tė Gordonit.

  Gordonin e presin disa tretmane tė zbardhjes sė dhėmbėve para se tė martohet.

  “Gjithmonė do ta dua, por e di edhe se si ai dhe familja ime do tė janė mė tė lumtur me dhėmbėt e tij tė rinj”, ka thėnė Sarah

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Mire ia paska bere.
  Me siguri dhendri e ka bere qellimisht qe te mos i bente diku tjeter me leke.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Duhet patur parasysh

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vjehrre e nuse, pse armike?
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 03:40 PM
 2. Skeezy ft. Master D - Nuse Oj Nuse (Ai Se Eu Tu Pego Shqip)
  Nga vaaldr1n nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-04-2012, 03:25 PM
 3. Buqeta e bardhė, zgjidhje ideale pėr njė nuse
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 10:54 PM
 4. Modele flokesh per nuse – Hair Styling for brides (Pjesa 1)
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 21-04-2011, 10:05 PM
 5. Modele thonjėsh pėr nuse dhe jo vetėm...
  Nga EMAUS nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 05-12-2009, 06:48 PM

Etiketat pėr kėtė Temė