Policia greke vret njė shqiptar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Policia greke vret njė shqiptar

  Receta Gatimi  Policia greke ka qėlluar pėr vdekje njė emigrant shqiptar, ndėrsa ka plagosur njė tjetėr mėngjesin e tė hėnės nė kryeqytetin grek, Athinė.
  Operacioni policor nisi si pasojė e vjedhjeve tė shumta qė ishin bėrė kohėt e fundit nė Athinė dhe dy emigrantėt shqiptarė ishin shpallur nė kėrkim si autorė kryesorė tė kėtyre akteve.

  Nga tė shtėnat e policisė njėri prej shqiptarėve u plagos dhe vdiq nė spital, ndėrsa i plagosuri tjetėr arriti t’u shpėtoje forcave tė policisė tė cilat janė vėnė nė kėrkim tė tij.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  cccc ca bohet keshtu pse shqiptaret e shkret vrihen gjithmon

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Nuk kane limit fare keta! Sdi ca te them me!!

 4. #4
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  esht bo per mos me ik n'greqi ej...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 16-12-2010, 09:35 PM
 2. Katėr shqiptarė nėn pranga nga policia greke
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 01:04 PM
 3. Policia greke sekuestron 500 kilogramė kokainė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2009, 10:43 PM
 4. Policia greke kthen 160 klandesrine ne dite
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-07-2009, 12:02 PM
 5. Policia greke dhunon 9 emigrantė shqiptar
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-01-2009, 07:45 PM