Familja nga Tajlanda jeton me 4.600 akrepa


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Familja nga Tajlanda jeton me 4.600 akrepa

  Receta Gatimi
  Suang Puangsri ka pėrshtatur shtėpinė e tij nė krahinėn Uttaradit, 600 kilometra nė veri tė Bangkokut, pėr bashkėjetesė me kafshė tė pazakonta, rreth 4.600 akrepa.
  Njė pjesė e shtėpisė nė tė cilėn jeton 38-vjeēari tajlandez me familjen e tij ėshtė pėrgatitur me degė pemėsh dhe gurė qė kėto qenie tė ndjehen sa mė rehatshėm.

  Si dėmshpėrblim pėr prishjen e rehatisė sė familjes pėr shkak tė akrepave Puangsri ka vendosur tė ndėrmerr njė hap nė shenjė pajtimi. Akrepat janė ushqim i popullarizuar nė Tajlandė, prandaj, pos pėr ushqimin e familjes, ai i ka kultivuar edhe pėr shitje nėpėr restorantet lokale.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Une nuk rri me nje mize ne shtepi, jo me me 4600 akrepa .

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  haaha po keta skan ca te bejen mbaj akrepa ne shtepi ,,,,une nje te kem sme ze gjumi ter naten

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shikoni se ku jeton interneti... (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-12-2012, 04:58 PM
 2. Familja
  Nga Altin111 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 10:21 AM
 3. Familja kineze qė jeton nė banjo publike
  Nga abdullah92 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-04-2012, 10:11 PM
 4. Jeton me dy zemra qė rrahin si njė!
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 10:57 AM
 5. Jeton me thiken e ngulur mi koke!
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-10-2008, 04:20 PM