Njė muaj burg se veshi pantallona


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Njė muaj burg se veshi pantallona

  Receta Gatimi
  Gazetarja sudaneze, Lubna Ahmed Al-Hussein, e cila kėrcėnohej me rrahjen me kamxhik pėr shkak tė veshjes sė pantallonave, tė hėnėn ėshtė gjobitur me 200 dollarė ose me njė muaj burgim.
  “Nuk do ta paguaj gjobėn, mė shumė dėshirojė tė shkojė nė burg”, deklaroi ajo menjėherė pas vendimit tė gjykatės.

  Sudanezja u arrestua nė korrik nė njė restorant nė qytetin e Hartumit me 12 gra tė tjera pėr shkak tė “sjelljes sė pahijshme”, pasi kishte veshur nė pantallona tė gjera dhe bluzė tė gjatė.

  Tė arrestuarat e tjera u dėnuan me dhjetė goditje me kamxhik. Njė gjė e tillė e priste edhe Lubnan, por ajo i hodhi poshtė akuzat dhe filloi fushatėn publike pėr suprimimin e nenit kontestues tė kodit penal nė Sudan, i cili parashikon deri 40 goditje me kamxhik pėr personin qė “sillet nė mėnyrė tė pahijshme, e shkel moralin publik ose mbanė veshje jo pėrkatėse”.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Ligje te tilla nuk duhet te ekzistojne fare.
  Njeriu duhet te jete i lire te marre vendime vete mbi shume ceshtje qe i perkasin vetem atij.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kosovari qė veshi Lionel Mesin
  Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-01-2013, 05:25 PM
 2. Nxjerr tymin e cigares nga veshi!
  Nga abdullah92 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-11-2011, 12:52 PM
 3. Pantallona tė gjerė nga vitet shtatėdhjetė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 04-05-2011, 06:21 PM
 4. Modė e re - funde mbi pantallona
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-04-2011, 09:32 PM
 5. Infeksionet qė merr veshi nga pishinat dhe deti
  Nga kuklla nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-06-2008, 10:40 AM