Punėt nė rrugė ndalen sepse punėtori fle


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Punėt nė rrugė ndalen sepse punėtori fle

  Receta Gatimi
  Edhe pse shenja e vendosur nė mes tė rrugės nė njė qytet anglez sugjeronte qė punėt janė nė vijim e sipėr, punėtori nė pozitė horizontale nė bari sugjeronte njė gjė krejt tjetėr.
  Njė elektricist anglez nė vendin e tij tė punės nė qytetin Reading afėr Londrės kishte vendosur tė pushojė pak. Duke pasur parasysh qė vendi i tij i punės ėshtė nė tė hapur, nuk ka pasur shumė mundėsi prandaj ėshtė shtrirė nė barin afėr rrugės. Me gjasė i pavetėdijshėm se po e shohin kolegėt matanė rrugės, ka fjetur 20 minuta para se tė kėndellej dhe tė vazhdonte me punė.

  Kolegėt nga zyra i ka zbavitur kjo gjė, por edhe i ka inatosur pamja. “Nuk ėshtė edhe aq ēudi qė punėt po zhvillohen me tempo tė ngadaltė. Me gjatė nuk ka qenė i vetėdijshėm qė tė gjithė e shohin, por edhe kolegėt e tij punėtorė disa metra larg tij mbyteshin prej punės”, ka thėnė njėri prej kolegėve tė zyrės, raporton Daily Mail.

  Pamja i ka zbavitur edhe disa nga kalimtarėt e rastit, prandaj njėri ka thėnė: “Ėshtė dukur se po flinte nė gjumė bukur tė thellė. Ndoshta ka mundur tė arsyetohet se po hetonte ku janė kabllot nėntokėsore, por dyshoj qė kjo tė jetė e vėrtetė

 2. #2
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  hajt pale sa e kisha rrogen un tani...jo per gjo po flej "CIK" si shum...

 3. #3
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  I eshte dukur bari i rehatshem.

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  opo futja gjumin se te ben mir ne ajer te paster

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Punėt mė tė dėmshme pėr shėndetetin
  Nga olsii nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-02-2013, 08:11 PM
 2. Uillis Pranon se angazhohet me punėt e shtėpisė
  Nga ardona nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-11-2010, 03:14 PM
 3. Punėtori i dehur i Apple zbulon prototipin e iPhone 4G
  Nga Kliton nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-05-2010, 05:16 PM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-10-2009, 07:27 PM
 5. “Punėtori i shekullit” punon 50 vjet nė McDonalds
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-09-2009, 07:22 PM