Receta Gatimi

Plaēkit gruan dhe kthehet pėr ta ftuar nė takim dashurie


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Plaēkit gruan dhe kthehet pėr ta ftuar nė takim dashurie
  Policia mė Ohio tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės ka arrestuar njė mashkull tė dyshimtė pėr plaēkitje, kur ai pas dy orėsh ėshtė kthyer nė vendin e krimit dhe e ka ftuar gruan tė cilėn e ka plaēkitur qė tė dalin bashkė.
  Policia ka theksuar se 20-vjeēari Stephfon Bennett ka qenė nė mesin e tre plaēkitėsve tė cilėt tė dielėn nė mbrėmje kanė plaēkitur njė shtėpi.

  Gruaja e ka njohur Bennettin kur ka ardhur t’i caktojė takimin, prandaj e ka lajmėruar policinė e cila e ka arrestuar atė para shtėpisė sė saj.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  27
  hahaahha ky hajduti ka rrjedh fare

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cfare shohin vajzat te nje djale ne takim te pare!!
  Nga Enkelejda_24 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 25-07-2013, 02:08 AM
 2. Pėrgjigje: 63
  Postimi i Fundit: 06-04-2013, 03:31 PM
 3. Caktoi takim nėpėrmjet internetit, e priti e dashura!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 06-05-2011, 02:54 PM
 4. Plaēkit bankėn pėr 20 euro
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-10-2009, 10:28 AM
 5. Prifti plaēkit bankėn
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-09-2009, 03:17 PM