Receta Gatimi

Kush mund te me tregoje si i vihet pasword nje usb


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e edli
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Vendndodhja
  in shkodra
  Postime
  32
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Kush mund te me tregoje si i vihet pasword nje usb

  ju lutem me ktheni pergjigje sa me pare

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  21
  pershendetje:
  perdor kete program

  Kodi:
  http://rapidshare.com/files/278216596/UsbEnter.zip.html

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e edli
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Vendndodhja
  in shkodra
  Postime
  32
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  a mund te behet me usb disc security

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  po nuk te beri pun ai programi me larte qe ka vene aureli provo kete


  USB Disk Security mundeson venien e nje fjalekalimi ne penen tuaj USB
  ja linku
  Shkarko

  Kodi:

  Kodi:
  http://www.megaupload.com/?d=5K5ZHFWR

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  :d :d :d :d :d :d :d

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e edli
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Vendndodhja
  in shkodra
  Postime
  32
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  e mora programin e dyte po tani si ta ve paswordin ku te shkoj

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  po hape programin dhe shiko aty usb sepse mepas te tregon vet se si te veprosh

 8. #8
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  hey majdo po sikur ta vendosesh USB ne pc tjeter kerkon Pw apo vetem te pc qe ke ket programin?

 9. #9
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  jo me sa di une ai program instalohet ne usebe domethen instalon progu disa file qe dhe tek pc e tjetrit duhet pw

 10. #10
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Mua me beri programin qe ka vendosur Aurel, ishte shume i leht per me perdor, une bera usb-n me password, thnx Aurel

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e drinihack
  Anėtarėsimi
  Jul 2009
  Postime
  16
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Thxxx aurel

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si mund te shkarkoj ne Pasword
  Nga bleron12 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 24-04-2011, 01:23 PM
 2. Kush mund te me gjej nje ....
  Nga B|1n1 nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 30-01-2010, 09:05 AM
 3. Kush mund te me ndihmoje
  Nga Erdi nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-09-2009, 07:09 PM
 4. Kush mund te me ndihmoj per rapidsharin
  Nga MAJDI nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 03-07-2009, 07:08 PM