Muaji i Mjaltit...sa romantik jeni???


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Muaji i Mjaltit...sa romantik jeni???

  Receta Gatimi


  A jeni ndopak romantik???
  si e keni menduar(((nqse e keni menduar ndinjehere))) Muajin e mjaltit?
  Ju pelqen dicka e vecante, speciale apo thjesht pushime????

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Muaji i Mjaltit...sa romantik jeni???

  Muajii mjaltit per mendimin tim ka humbur funksionin e vet, tashme eshte thjesh nje udhetim pushime si gjithe te tjerat. Dikur nje cift, ne shumicen e rasteve te dy te virgjer, jetonin per here te pare se bashku, provonin mjaltin e dashurise dmth jeten seksuale dhe natyrish ishin pushimet me te bukura te jetes.

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e klasial
  Anėtarėsimi
  Apr 2009
  Postime
  120
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  11
  muaji i mjaltit per nje cift duhet te jet vertet i vecant...sepse eshte vetem njeher edhe ndoth veten nje her....duhet te shijohet......

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  si person jam shume romantike.....madje me shume se c'duhet,,,por jam me mendimin qe...kur nje cifte jane te dashuruar perhere e kane muaj mjalti jeten e tyre....

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  se kom mendu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Konsumimi i mjaltit!
  Nga ardona nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 05-03-2012, 10:08 AM
 2. Qytetet mė tė bukura pėr muajin e mjaltit
  Nga Kliton nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 05:48 PM
 3. Te lindurit e cdo muaji !
  Nga ulkina nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-02-2011, 04:50 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-07-2010, 11:44 PM
 5. Rihanna me 'look' romantik
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-04-2010, 04:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė