Fotografia mė e shėmtuar e bėrė nga policia ndonjėherė


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Fotografia mė e shėmtuar e bėrė nga policia ndonjėherė

  Receta Gatimi
  Njihuni me Alan Dale Lee, njeriun me fotografinė ndoshta mė tė shėmtuar tė policisė nė historinė amerikane tė fotografimit tė personave tė arrestuar.
  Dyzetvjeēari ėshtė arrestuar nė Dade City tė Floridas, derisa ėshtė akuzuar pėr krim tė rėndė, supozohet se ka shpuar njė person me thikė nė barkė.

  Pėr shkak tė dhėmbėve tė tij karakteristik, policėt e kanė “shpėrblyer” zotėriun Lee me pseudonimin Drakula.

  "Ka qenė vėshtirė tė qėndrojmė serioz derisa po e fotografonim. Askush ende nuk ka parė dhėmbė nė njė gjendje aq tė keqe”, ka thėnė njė polic.

  Lee aktualisht ėshtė duke u mbajtur nė paraburgim dhe ende pret fillimin e gjykimit.

 2. #2
  ..::мoderaтor::.. 35% Maska e kristimcs
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  MC Planet
  Postime
  585
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  12
  ky qenka per tvra veten

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  kjo eshte tja besh bam

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fotografia qe mbani ne portofol?
  Nga smocking2 nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 18-08-2012, 08:57 PM
 2. Ēfarė e bėn njė person tė shėmtuar?
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 10-05-2012, 07:35 PM
 3. Gruaja e shėmtuar
  Nga Sefedini nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 11:49 PM
 4. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 05-03-2012, 09:52 PM
 5. Ja fotografia e vdekjes...
  Nga lovee nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 01-03-2011, 06:50 PM