Itali, lirohet shqiptari i marrė peng


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Itali, lirohet shqiptari i marrė peng

  Receta Gatimi
  Njė shqiptar i marrė peng ditėn e enjte, ėshtė liruar dje nė mbrėmje nga njė aksion i policisė sė Ravenės, nė Itali.
  Pengu 47-vjeēar mbahej i izoluar nė njė kapanon nė portin Fuori, nė periferi tė qytetit.

  Gjatė operacionit janė vėnė nė pranga dy persona, njė shqiptar 29-vjeēar dhe njė italian 45-vjeēar, tė dy me precedencė penale.

  Pėr lirimin e pengut ishte kėrkuar njė shume parash me njė vlerė prej 50 mijė eurosh.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Fatmiresisht arriten t'i kapnin.
  Apo c'kishin kerkuar dhe gjithe ate shperblim.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Itali, pėrleshje me armė, vritet shqiptari
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 15-01-2011, 07:24 PM
 2. Itali, ndėrron jetė nė spital shqiptari
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2009, 08:24 PM
 3. Itali, kapet shqiptari me 19 kg drogė
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-09-2009, 01:19 PM
 4. Itali, shqiptari aksidenton nje grua me te bijen
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2009, 08:21 AM
 5. Itali, vritet shqiptari, foli me policine
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-07-2009, 07:10 PM