Vajza e lindur mė 9.9.2009 ka motėr tė lindur mė 8.8.2008


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16

  Vajza e lindur mė 9.9.2009 ka motėr tė lindur mė 8.8.2008

  Receta Gatimi

  Nė Arkansas tė Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės jeton njė ēift i cili asnjėherė nuk do tė mund t’i harrojė ditėlindjet e fėmijėve tė tyre.
  Andy e Alison Miller janė bėrė me vajzėn e tyre Molly Reid mė 9 shtator tė vitit 2009 (9.9.2009), derisa kanė edhe njė vajzė me emrin Campbell, tė lindur mė 8 gusht 2008 (8.8.200.

  Millerėt kanė thėnė se nuk planifikojnė qė fėmijėn e tyre tė tretė ta lindin mė 10 tetor 2010 (10.10.2010).

  Alison Miller i ka thėnė njė stacioni televiziv lokal nė Arkansas se ajo dhe bashkėshorti i saj kanė ndėrmend tė pauzojnė pak nė krijimin e trashėgimisė sė tyre.

 2. #2
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Cfare koincidence.
  Te pakten te kene fat, se thuhet qe keto dite jane dite fati.

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ca fati ...................

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  te pakten keto te familjes tani e dine kur do lind femija tjeter shum rastesi ti vezhgoj keto e te nxjerrin ndonje koincidenc tjeter

 5. #5
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Sa gje e bukur
  Tani i radhes 10.10.2010

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 12:28 PM
 2. Si ka lindur fjala bikini dhe pse themi bluetooth
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-02-2012, 12:44 PM
 3. Foshnja e lindur nėn dritėn e celularėve
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-07-2009, 12:24 PM
 4. Kordhoni i femijeve te sapo lindur.
  Nga kuklla nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-09-2008, 06:13 PM
 5. Kur ka lindur martesa?
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-12-2007, 02:55 PM