Shkarkoni foto humoristike


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  Il CaTuNaRiO Anėtar Nderi Maska e eugjeni
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  DURRES
  Postime
  315
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Shkarkoni foto humoristike

  Receta Gatimi

  KUJDES DISA PERMBAJNE MATERIALE PER TE RRITUR

  Kodi:
  http://rapidshare.com/files/273904341/Photo_Humor-part5.rar
  http://rapidshare.com/files/278685466/Photo_Humor-part_12.rar

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Faleminderit!

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Thanks..........

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  faleminderit ..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Video humoristike #3
  Nga Erdi nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 167
  Postimi i Fundit: 19-12-2015, 07:51 PM
 2. Poezi humoristike
  Nga ingal nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 08-03-2013, 09:31 PM
 3. Sms romantike & humoristike
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 52
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 09:48 PM
 4. SMS - Humoristike
  Nga Erinaa nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 20-05-2011, 01:49 PM

Etiketat pėr kėtė Temė