Leter e nje nene derguar djalit karabinier!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Talking Leter e nje nene derguar djalit karabinier!

  Receta Gatimi

  I dashur bir, te shkruaj keto pak rreshta qe ti ta dish qe te kam shkruar. Ne qofte se e merr kete leter, do te thote qe ka mberritur. Ne qofte se nuk e merr, ma bej te ditur, keshtu ta ridergoj. Po shkruaj ngadale sepse e di qe ti nuk di te lexosh shpejt. Disa kohe me pare babai yt lexoi ne gazete se pjesa me e madhe e aksidenteve ndodhin ne nje rreze prej nje km nga vendi i banimit, keshtu qe vendosem te shpernguleshim pak me larg. Shtepia e re eshte e mrekullueshme: ka nje lavatriēe, por nuk jam e sigurt nese funksionon.
  Koha ketej nuk eshte shume e keqe, javen e kaluar ra shi 2 here: heren e pare per 3 dite, te dyten per 4 dite.
  Dua te te informoj dhe qe babai yt ka nje pune te re: tani ka 500 njerez poshte tij, saktesisht pret barin ne varreza.
  Meqe ra fjala, per xhaketen qe me kishe pyetur, xhaxhai yt Piero me tha se te ta dergoja me kopsa do kushtonte shume shtrenjte ( per shkak te peshes se kopsave ). Keshtu qe i hoqa. Ne qofte se do qe te ia ngjitesh serish, t’i kam vene te gjitha ne xhepin e brendshem.
  Vellai yt Xhani ka bere nje budallallek te madh me makinen: zbriti nga makina duke lene mbyllur ne te portieren bashke me celesat. Atehere iu desh te rihynte ne shtepi per te marre krikun qe te thyente xhamin dhe keshtu mundem te zbrisnim nga makina dhe ne.
  Nese shikon Margariten pershendete nga ana ime, nese nuk e sheh mos i thuaj asgje.
  Tani te pershendes sepse duhet te vrapoj per ne spital, motra jote eshte duke lindur, por nuk e dime akoma nese do kete nje djale apo nje vajze, keshtu qe nuk di te te them nese do behesh daje apo teze.
  Nje perqafim te forte nga mamaja jote qe te do shume.
  P.S. doja te te vija dhe disa para, por e kisha mbyllur zarfin.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  sa e fort kjo

 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  E bukur kjo

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  te presim letren e djalit derguar nenes

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ahhahah sa e fort kjo

 6. #6
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Hahahahaha... shume e fort

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. SMS fundit qe keni derguar!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 24-07-2018, 11:10 AM
 2. Koha per te derguar PM te ulet
  Nga TraHaNa nė forum Vėrejtje, Kėshilla, Pyetje Stafit
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-06-2012, 04:44 PM
 3. Homoseksuali, baba i djalit tė lezbikeve
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-12-2009, 08:35 PM
 4. [PHP] Script per te derguar e-mail
  Nga ReniX nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-03-2008, 04:43 PM
 5. leter e nje nene
  Nga kuklla nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-01-2008, 10:20 AM