Video me te qeshura femijesh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Video me te qeshura femijesh

  Receta Gatimi

  Video me te qeshura femijesh. Do shkriheni dhe do kenaqeni


 2. #2
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  [nomedia="http://www.youtube.com/watch?v=IxvQVc-0tR4&feature=related]Risada PepĆŖ[/nomedia]

 3. #3
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e aurel
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  2,228
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  16
  une vdes per femijt e vegjel

 5. #5
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Sa te mire qe jane.
  Kur qeshin te bejne t'i harrosh te gjitha prapesite qe bejne.

 6. #6
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  me ne funde femije

 7. #7
  ha ha ha h aha o sa kom qesh

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mendime komike - tė qeshura pa fund!
  Nga Altin111 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-03-2013, 09:28 PM
 2. E qeshura flet pėr karakterin tonė...
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 11-02-2012, 02:01 PM
 3. Prapesira femijesh per te qeshur
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 01-02-2012, 05:30 PM
 4. E qeshura e perditshme, e mire per zemren si ushtrimet dhe dieta
  Nga ulkina nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-09-2011, 01:05 PM