Per bjondinat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 31
 1. #1
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13

  Djallėzore Per bjondinat & tjera...

  Receta Gatimi

  Ēka ėshtė ndyshimi i njė PC. dhe njė bjondine?
  PC`s i duhet vetėm njė herė inputi.


  Si mundet njeriu mendimin e njė bjondine ta ndėrroj?
  ja fryji asaj nė veshė, ja porosite edhe njė birrė


  Pse interesohen bjondinet pėr AIDS`in
  sepse din ta lexojn.


  Dy bjondina duke u shetitur gjejnė dy bomba.
  E para: „ Ne duhet kėtė menjėhere ta lajmrojme nė polici“
  E dyta: „Por nė qoft se njėra eksplodon“
  E para: „ po i thojmė se aty kishte qenė vetėm njė“


  Pse bjondinet mbajne njė gotė tė zbrazėt nė frigorifer?
  Ndodhė se ndonjė mysafir vjenė edhe asgjė nuk done te pijė.


  Nje bjondinė i zinė disa vezė. Duke ngrėnė pyete i vllau: Pse janė kėto vezė aq tė forta, sa minute i ke zirė? 30 min.pėrgjigjet bjondina. Kėto duhen te zihen mė se shumti 5 min. ja kthen i vėllau. E di por kėtu janė 6 vezė -pėrgjigjet e hutuar bjondina


  Dy bjonde ne nje krevat

  Dy bjonde ishin shtrire ne nje krevat
  Shtynin njera-tjetren ngaqe ishte vendi pak i ngushte
  Bie njera nga krevati dhe i thote kjo tjetra: Hajde tash ne krevat se u liru pak vend  Bjondinat...

  Dy bjondina po kqyrin ni film ne televizor.
  Pa nje pa dy njana qohet e ndal televizorin e i thote shoqes:
  Pe ndali pak se po shkoj deri ne banjo e nuk po du me me ik kurgjo


  Pse pula nuk lahet me uj te nxeht?
  Se i dalin vezet e ziera


  Polici semafor

  Nje polic po e ndal njanin e po ngermohet:
  O qorr a nuk po i sheh driten e kuqe ne semafor a?
  Po mor burr po ty nuk te pash.


  Polici dhe kafja

  Shkon polici ne “caffe bar” per te pirė njė kafe turke, hyn brenda dhe ulet aty te banaku dhe mendohet se si te porosit nje kafe te mesme dhe i’u kujtua: Polici i thote kamarierit a ben 3 kafe turke? dhe kamarieri i thote po menjehere.
  Kamarieri i bjen policit 3 kafe, dhe polici i rendit ato kafe dhe e merr pikerisht ate kafe qe eshte ne mes sepse ai KAFE TE MESME pin.


  Babi, mami dhe femija

  Nje dite ishin ne dhome babi me mamin edhe po bajn muhabet me ba edhe nje femije tjeter mirpo djalin qe e kishin kishte pas hyp ne tavan dhe po i ndegjon se qa po flasin prinderit. Mami po i thot po e bajna po ska kush me na rujt femin, babi i thot hajt se na run ai nalt, tu menduar per Zotin! mirpo djali mendon se e din se eshte ai nalt edhe ja kthen, jav ruj hamamin une


  Amerikani, Gjermani, Japani dhe Shqiptari

  Kan qen nje her Amerikani, Gjermani, Japani dhe Shqiptari.
  Kan fillu mu shty per teknologjin kush ka arritur me lart prej tyre.
  Amerikani thot ne Amerike kena shume femrat te bukura.
  Gjermani thot na kena krevatet shum me kualitet.
  Japani thot ne kemi lloj lloj stili.
  Ateher kur e pyesin keta Shqiptarin… ju pergjigjet Shqiptari thot na vec po i nxajm femrat e Amerikanit ne krevat te Gjermanit me stila te Japanit.


  Gjermani, Turku, Serbi dhe Shqiptari

  Ka qen Gjermani, Turku, Serbi dhe Shqiptari…
  Gjermani thot e kam ndertesen e Gjermanis.
  Turku thot e kam uren e Turkis.
  Serbi thot e kam flamurin e Serbis.
  Shqiptari: hypi ne ndertesen e Gjermanis dhiu ne uren e Turkis e fshin B.... me Flamurin e Serbis.


  Vajza me deshire

  Ka qen nje vajze dhe nenen e ka pas shtatzane edhe e ka pyetur… nene cfare pret ti ne barkun tend qe te bejsh?
  Nena ja kthen pres nje vlla tanin!
  Vajza del ne rruge edhe e sheh nje burre me bark te madh duke e pritur autobusin edhe vajza e pyet cfar pret ti ketu? aj i thot po pres autobusin! e kjo i thot nese del biciklete a ma jep mua??


  Pėrziersja e betonit

  Njė fshatari i humbė pėrziersja e betonit, dhe e kėrkon cdo vend por se gjenė dotė.
  Mirėpo, pas disa ditėsh kėrkimi, ai e gjenė pėrziersen e vet tek kojshija i parė.
  FSHATARI: Pse bre kojshi ma ke vjedhė pėrziersen time, si s’po tė vjen marre?
  KOJSHIJA: Jo bre kojshi se kamė marrė unė por fėmijėt e kanė marrė.
  FSHATARI: Po si mundėn ta cojnė fėmijėt pėrziersen e 50 kilogramėve.
  KOJSHIJA: Aiii kojshi, po ku e dinė fėmijėt se sa kilogram i ka pėrziersja, ata e kanė marrė.


  Ma rruj koken

  Sa kushton qethja e flokeve? 10 euro.
  E sa kushton rroja? 5 euro, Ma rruj koken, pra!


  Vajza shkon e pyet pėr ēmimet.

  Ka shkuar nje vajzė nė pazar dhe po e pyet shitesin sa kushton fustani?
  shitesi: 10 euro
  Vajza: po sa kushtojn brekt
  Shitesi: 15 euro
  Vajza: a bėn ma lir?
  Shitesi: sigurishti
  Vajza: sa
  shitesi: 10 euro breket dhe 15 euro fustanin
  Vajza: po ti breket mi ule e fustanin ma ēove


  Shkojne Hasani e Hyseni me vjedh dhe njani hyn ne magazine me vjedh e tjetri rrin me rujt dhe hyp ne lis.
  Pak me vone vjen atypari nje Polic dhe e shef Hysenin ne lis dhe po e vet qka ke hyp ne lis bre
  E ky i thot: qe po lexoj vjersha
  Polici: hajt ta degjoj nje
  Hyseni: O sa mire po rrezon hana ik o Hysen se tu qi Nana  Mali i Zi ne gjendje te rende ekonomike. Popullsia mezi ka me hanger. Ky problem diskotohet ne parlament, dhe si zhgjidhje nje deputet propozon: ti shpallim lufte Amerikes, Amerika na pushton, e mandej na jep buke. - Tjetri qohet dhe thote: e qka nese na e pushtojna Ameriken?!


  Djali i vogel po del nga shtepia me ble buke. Kur del po e sheh se ia kan vjedhe biqikleten dhe po ja nise e po qan. - Ne ate qast po kalon nje grup njerezish qe po e percillnin nje plake per me varrose. - Hoxha po e sheh djalin tu kajte e po i thote: mos u merzit djali i jem, se e vjeter ka qen, e ka pas kohen. - Djali po i thote: e di qe e vjeter ka qene por i kisha hype edhe naj here.

 2. #2
  i/e rregjistruar Maska e orgest
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  7
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ahuhauhuhua Vertet qesharake per bjondina pra

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e renata sweet
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  diku midis parajses dhe ferrit
  Postime
  6
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hahhahahahahahah,shyqyr qe sjam bjonde hahahhaha

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e zana13
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  6
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Shkon nje Bjonde ne gjinekolog per kontroll,edhe doktori i tregon se eshte shtatzane dhe i thot : Urime jeni shtatzane,keni binjak
  dhe bjondja e cuditur i pergjiget:Mire njerin e di me kend e kam po ky tjetri i kujt eshte se

 5. #5
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Tastier per Bjondet !

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 20-11-2009 mė 09:36 AM.

 6. #6
  i/e rregjistruar Maska e lendritii
  Anėtarėsimi
  Nov 2009
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  amerikani,gjermani,shqiptari,japani
  njehere ka qenė amerikani,gjermani,shqiptari,japani
  amerikani une i kam femrat mė tė bukura
  gjermani une i kam krevetet ma te mirėt
  japani une i kam stilat mė tė mirė
  shqiptari ska shka me than thot:ti q***a qikat e amerikanit ne krevet te gjermanit
  me stila te japanit

 7. #7
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  Te shkretat bjonde, cfare nuk duhet te durojne.

 8. #8
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  e paskan keq punen bjondinat

  kush nga forumi eshte bjondine

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  une majdi s'eshte gje keshtu ju te beni te ndryshosh ngjyren e flokut
  ej po keto barcaleta jane per ato bjondet origjinale apo ato artificiale

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  jan per ato qe ven paruke qe behen si bjondina

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e enibjondja
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  154
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  shume e forte kjo

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  keshtu eshte

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Donnaa
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Postime
  470
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  dhe un jom nje biondin heheheheheh

 14. #14
  i/e rregjistruar Maska e mala
  Anėtarėsimi
  Dec 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  shum interesont

 15. #15
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga unikatil Lexo postimin
  dhe un jom nje biondin heheheheheh
  Ja pafsh hajrin pra

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  o erdi po cfar ke me bjonidinat mor burr hahahaahaa nuk te pelqejne hahaah

 17. #17
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  jo jo Majdi perkundrazi jane te bukura, kjo thjesht nje fumor por ishalla sjon ashtu siq po folum ne kete teme sepse atehere qenkan vertet te bukura hahah
  jo jo pa keqkuptime respekt per biondet.

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  ashtu mendoj dhe un .....

 19. #19
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  BESIMI

  Gruaja, ndėrsa po bėhej gati tė hynte nė shtrat tek i dashuri i saj, shpėrthen nė lot dhe i thotė atij:

  -Kam frikė, se do te krijosh njė ide tė gabuar pėr mua! Por dije mirė se unė nuk jam nga ato…

  -E di, – i thote i dashuri dhe e beson! Mos u bej merak, – i thote ai.

  -Ti je i pari qė ……. , -vazhdon gruaja te flase por burri e nderpret duke i thene

  -I pari, qė bėj dashuri me ty?

  Gruaja i thote: hmm…. Ehh jo more jo, je i pari qe me beson!  SHIU DHE BIONDA

  Ishte nje her nje bjonde edhe po rrinte jashte nje dyqani mallrash.

  Ishte duke rene binte shi, dhe pronajra e dyqanit i tha bjondes:
  -Hajde brenda se po bie shi!

  Bjondia i tha :
  -Joo faleminderit se edhe ketu jashte shi po bie!!!

  BRESHKA E VOGEL

  Thellė brenda ne njė pyll njė breshkė e vogel filloi tė ngjiste njė pemė. Pas disa orėsh pėrpjekje breshka arriti ne maje, kėrceu nė ajėr dhe ra si thes pertoke. Pasi u shėrua, brashka u ngjit perseri ngadalė ne pemė, kėrceu, dhe ra per here te dyte nė tokė.

  Breshka u pėrpoq pėrsėri dhe pėrsėri, ndėrsa disa zogj ulur nė njė degė shikonin perpjekjet e breshkes se trishtuar. Sė fundmi, zogu femer iu kthye burrit te saj.

  “I dashur,” ciceriu ajo, “Unė mendoj se ėshtė koha pėr ti treguar atij qė e kemi adoptuar!”

 20. #20
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  PAPAGALLI DHE GRUAJA


  Nje grua cdo mengjes kur shkonte per ne pune kalonte tek nje dyqan kafshesh dhe nje papagall i thoshte:

  -Me falni Zonje por jeni shume e shemtuar!

  Gruas i vinte inat ne maksimum por inati i kaloi…

  Diten tjeter gruaja kalon prap afer dyqanit te kafsheve dhe papagalli i thote perseri:

  -Me falni Zonje por jeni shume e shemtuar!

  Gruas fiilloi t’i vinte shume me shume inat por e perballoi dhe vazhdoi rrugen per ne pune!

  Dhe 2 dite me pas po e njejta gje ndodhi. Papagalli nuk pushonte se theni se zonja ishte e shemtuar. Gruaja ishte super e inatosur dhe shkoi tek pronari i dyqanit ti thoshte se papagalli i tyre po ia merziste jeten. Pronari i tha se kjo gje nuk do te ndodhte me, se ishte hera e fundit!

  Diten tjeter gruaja niset per ne pune dhe papagalli therret:

  -Zonje!

  -Po? – i tha zonja

  Papagalli tha: E DI VET TI..!!..
  Nje djale dhe nje Vajze


  Nje djale dhe nje vajze po dilnin se bashku dhe djali vazhdon me hapin tjeter:
  -Ana do te shkojme ne shtepine time?
  Vajza pergjigjet:
  -OK por ke njeri ne shtepi?
  Djali thote:
  -Vetem vllai i vogel qe po fle ne dhomen time
  -Wa, -thote Ana po si tia bejme?
  -S’ka gje, – thote djali, – kam menduar dhe per ate… Kur te jemi duke ber seks dhe ti do te ndrosh pozicion thuaj domate. Nqs do me fort thuaj kastravec
  Dhe keshtu fillojne bejne seks te dy ne krevatin perball djalit te vogel. Vajza bertet, domate, kastravec, domate, kastravec, kastravec, kastravec, domate, domate……
  Deri sa me ne fund djali vogel bertet:
  HEJJJ boll bet sandwiche se po me hidhni majonez gjithandej!


  Ja pergjigja Pse Gjeli S'ben Veze


  Na ishte nje herė njė pule dhe e pyeti gjelin, pse ti nuk ben vezė?
  Nuk e shkyj bythen per 10lek t i tha gjeli

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Etiketat pėr kėtė Temė