Me Boni Dot Nje Logo.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 20
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e useri-ri
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Postime
  19
  Reputacioni
  0

  Me Boni Dot Nje Logo.

  Receta Gatimi

  me boni dot ni logo te vogel qe tja jap website te tjera per sponsor qe e keni parasysh kur e vejn logon e website si sponsor po deshet bomani flm.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  Ju lutem lexo guiden si behet kerkesa per nje logo/firm etj

  duhen informacione me shtesh.. permasat, ngjyrat, etj

  pastaj.. jo ma bej pak me te vogel,,, jo kafen e dua te zeze..etj si keto

  gjithe te mirat

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e useri-ri
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Postime
  19
  Reputacioni
  0

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  emptyyyyyyyyyyyy

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  sa origjinal qe je

  Atdheu Me Te Madhe
  pak me poshte vin The Land Of Dreams ?


 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  JA ku eshte Atdheu


 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e useri-ri
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Postime
  19
  Reputacioni
  0

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  emptyyyyyyyyyyyyyyyyy

 7. #7

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  ej a ban edhe mu nje logo si te useri-ri vetem qe pak me te vogel edhe shenon Besfort.Biz posht mir se vini nese ban ok

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.  me gezime

 9. #9

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  Kerkoj nje logo ALTIN *1A*

  Flm

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Altin111\";p=\"4415
  Kerkoj nje logo ALTIN *1A*

  Flm
  Ndonje preference,,, po ta bejm dhurat x ditelindje  dhe 100 Vjec u befsh

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e useri-ri
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Postime
  19
  Reputacioni
  0

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  persh all . ma beni dot nje logo te vogel sa per sponsor ta vej neper website e ke parasysh e vogel permasat si di sa i ka por sic e kan ca website qe kane sponsort ma boni me nick ATDHEU . flm

 12. #12

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  [quote=ReniX\";p=\"4420]
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga "Altin111\";p=\"4415":3sh7xpn7
  Kerkoj nje logo ALTIN *1A*

  Flm
  Ndonje preference,,, po ta bejm dhurat x ditelindje  dhe 100 Vjec u befsh[/quote:3sh7xpn7]

  E dua pamjen te jete me flamur usa po pati mundesi dhe emri im mbi te

  Flm per urimin

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  Per Altinin  Per Atdheun

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  qenke i papare

 15. #15

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"4618
  Per Altinin  Per Atdheun

  Flm

 16. #16
  i/e rregjistruar 10% Maska e useri-ri
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Postime
  19
  Reputacioni
  0

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  Po bej kerkese per nje foto me 640px X 200px foton . foton e du qe ta vej ne website si chat
  qe te klikin aty dhe te hyjne ne chat boj ca goca cuna aty thuj hyni ne chatin tone . edhe posht vin http://www.atdheu.1talk.net edhe ne mes boje si te pa dukshme pak ATDHEU flm shum !!!

 17. #17
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga useri-ri\";p=\"4780
  Po bej kerkese per nje foto me 640px X 200px foton . foton e du qe ta vej ne website si chat
  qe te klikin aty dhe te hyjne ne chat boj ca goca cuna aty thuj hyni ne chatin tone . edhe posht vin http://www.atdheu.1talk.net edhe ne mes boje si te pa dukshme pak ATDHEU flm shum !!!
  Shiko nuk me pelqeu qe ke marre imazhet nga lirenti.com dhe i ke futur ne websitin tend... sme duket se ka ndonjeri ndonje leje ta bej kete....  besoj se ti kemi plotesuar deshirat per ēdo logo qe ke kerkuar...


  prandaj eshte dhe kjo hapesire ketu, per te kerkuar ato qe keni nevoj, dhe kete e bejm pa ju kerkuar asnje detyrim financiar $

  kesaj radhe kerkesa nuk do te plotesohet, pa hequr imazhet.

  Gjithe te mirat

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e useri-ri
  Anėtarėsimi
  Jun 2007
  Postime
  19
  Reputacioni
  0

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  lene fare

 19. #19
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  Dua edhe une nje, beje si te duash

 20. #20
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Me Boni Dot Nje Logo.

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga EMAUS\";p=\"14132
  Dua edhe une nje, beje si te duash
  ja dhe kerkesa qe ke bere:


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kerkes per Logo
  Nga B|1n1 nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-01-2012, 07:48 PM
 2. Nje logo per........
  Nga 3r1k0 nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 09-12-2010, 08:38 PM
 3. Kerkes per Logo
  Nga iperhershmi nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-05-2010, 07:00 PM
 4. Logo e Re!
  Nga Lirenti nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-03-2008, 05:51 PM
 5. Logo e Re!
  Nga Lirenti nė forum Kėrkesa dhe Punimet Tuaja
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-03-2008, 06:05 AM