Cifti i ri!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14

  Talking Cifti i ri!

  Receta Gatimi

  Nje i burgosur arrin, pas 15 vitesh te gjata, te arratiset nga burgu.
  Si gje te pare, vendos te hyje ne nje shtepi per te gjetur rroba te reja, dicka per te ngrene dhe ndoshta nje arme. Hyn ne shtepine e pare qe gjen dhe rastis qe te gjeje nje cift te rinjsh ne shtrat...
  Urdheron djalin te dale nga shtrati dhe e lidh te karrigia; i drejtohet pastaj vajzes dhe e lidh te shtrati, pastaj i afrohet, e puth ne qafe dhe vrapon per ne banje. Djali afrohet afer vajzes dhe i peshperit: "Nga rrobat qe ka veshur, mund te thuhet qe ky tipi ia ka mbathur nga burgu, dhe me siguri ka vite qe nuk ben dashuri me nje grua. E pashe si te puthi ne qafe, me siguri deshiron qe te beje se.. me ty. Cfaredo qe te ndodhe, mos bej rezistence dhe lejoje qe te beje gjithcka, kenaqe. E di qe eshte dicka e shpifur, por duket nje tip i rrezikshem, dhe kjo eshte e vetmja menyre per te shpetuar. Ji e forte e dashur, te dua me shume se gjithcka!" Vajza pergjigjet: "Nuk me puthi ne qafe! Me peshperiti qe vesh qe eshte gay dhe qe i dukesh shume i mire. Pastaj me kerkoi vazeline, dhe i thashe qe ka ne banje. Ji i forte i dashur, te dua edhe une!"

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Hahahahahaha, e forte fare kjo

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar Anėtar Nderi Maska e Klevi88
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  522
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  e fort kjo , imagjino pak ftyren e te dashurit ne kete moment

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleranda
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  Ne SHPii hehe
  Postime
  31
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  hehehhe shum interesante uhuhuh

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  hahahahhahahh

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e tony65
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Tirana
  Postime
  67
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  E hengri dhe trimi!

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15
  e forte me gjithe mend kjo

 8. #8
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10
  Nuk do me shkonte mendja kurre qe do i kishte thene dicka te tille hahaha

 9. #9
  i/e rregjistruar Maska e mumin
  Anėtarėsimi
  Sep 2009
  Postime
  9
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  mendoi se do i bej dicka te dashures se tij kursem nuk e diti se atij do ti bej dicka,hahahha

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Ahahahhahah e fort fare (sa e donin njeri tjetrin keta te dy )

  e madhe girl08

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  hahahahahahha shum e fort hahaha

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēifti ideal, 15 vjet diferencė
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 06-03-2012, 06:39 PM
 2. Cifti anglez do te martohet 30 here
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 19-06-2011, 09:38 PM
 3. Cifti me i lumtur..
  Nga Erinaa nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-03-2011, 07:25 PM
 4. Cifti me i ri ne Shqiperi!
  Nga smocking2 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 04-12-2010, 07:37 PM
 5. Cifti spiun i Castro-s per 30 vjet
  Nga Kliton nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 09:24 AM